دلیل عجیب این مرد برای قتل همسر و دختر 2 ساله اش

دلیل عجیب این مرد برای قتل همسر و دختر 2 ساله اش

به گزارش بهار جاودانه؛مردی که در جنایتی تکان دهنده همسر و دختر 2 ساله اش را کشته، چنان عادی با این جنایت برخورد کرد که قضات او را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کردند.

اعتماد آنلاین در خبری نوشت: متهم که مردی 30 ساله است یک سال قبل همسر 25 ساله اش به نام مینا و دختر 2 ساله شاش به نام سروین را به قتل رسانده است.

قتل هولناک این مادر و دختر توسط پدر خانواده به پلیس اطلاع داده شد. متهم که بهرام نام دارد، در همان ابتدا به قتل اعتراف کرد و گفت همسرش را به خاطر درگیری خانوادگی کشته است.

مدتی بعد از این قتل، پدر و مادر مینا به دادسرا رفتند و اعلام گذشت کردند و گفتند هیچ چیز از دامادشان نمی خواهند.

به این ترتیب کیفرخواست علیه متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

در جلسه رسیدگی، ابتدا نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و کیفرخواست علیه متهم را خواند.

سپس متهم در جایگاه حاضر شد و اتهام قتل عمدی همسر و فرزندش را قبول کرد. او گفت: مدت ها قبل مبلغ پولی به برادرزنم قرض داده بودم و قرار بود آن پول را یکماهه به من برگرداند؛ اما این کار را نکرد. بیش از یک سال بود که پول را پس نمی داد. سر این موضوع با او درگیری داشتم. روز حادثه به شدت عصبانی شدم و به برادرزنم فحاشی کردم. همسرم عصبانی شد و با خشم زیاد به من گفت نباید به برادرش بی احترامی کنم. او قهر کرد و وقتی چای خواستم بی محلی کرد و دیگر با من حرف نزد. من هم عصبانی شدم و او را کتک زدم.

بهرام در ادامه گفت: زمان حادثه آنقدر عصبانی شدم که چاقو را از آشپزخانه برداشتم و زنم را زدم. از سر و صدای ایجاد شده دخترم سروین بیدار شد. می دانستم اگر بازداشت شوم پدر و مادر مینا از بچه نگهداری می کنند. برای اینکه آنها دست شان به بچه من نرسد او را کشتم.

گفته های بهرام به قدری تکاندهنده بود و این قاتل چنان آرام و راحت جزییات قتل را بیان کرد که قضات او برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کردند.

قضات بعد از اعلام نظر پزشکی قانونی، برای تصمیم گیری وارد شور خواهند شد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلیل عجیب این مرد برای قتل همسر و دختر 2 ساله اش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلیل عجیب این مرد برای قتل همسر و دختر 2 ساله اش"، کلیک کنید.