رابطه شهید رییسی با رهبری قلبی بود نه قانونی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

رابطه شهید رییسی با رهبری قلبی بود نه قانونی - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، محسن افشارچی بعد از ظهر پنج شنبه در مراسم تشییع پیکر شهید خدمت سرگرد بهروز قدیمی، در جمع مردم شهرستان ابهر، اظهار کرد: امروز این شهید بزرگوار باعث سرافرازی استان زنجان شد.

وی ضمن قدردانی از مردم شهرستان ابهر به خاطر همراهی با شهدای خدمت، افزود: دلیل محبوبیت شهید رییسی در نزد مردم دو نکته بسیار مهم بود که اولین نکته به نوع رابطه ایشان با مقام معظم رهبری بازمی گردد که متفاوت با سایر روسای جمهوری اسلامی ایران بود.

این مسوول با تاکید بر اینکه رییس جمهور شهید، رابطه خود را با مقام معظم رهبری متفاوت با روسای جمهور دیگر تعریف کرد، ادامه داد: این شهید بزرگوار با اعتقاد راسخ قلبی، مقام معظم رهبری را قبول داشت و با روسای جمهور دیگری که قانوناً رهبری را قبول داشتند، متفاوت بود.

استاندار زنجان به اشاره به دومین نکته ای که باعث محبوبیت رییس جمهور شهید در نزد ملت ایران شده بود، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار تعریف متفاوتی از ریاست و مسوولیت ایجاد کرد و میراثی را برای همه مسوولان به جا گذاشت و آن اینکه ایشان ریاست را برای ریاست نمی خواست، بلکه برای خدمت به مردم می خواست.

افشارچی پرهیز از ایجاد حواشی حتی در خفی را یکی از ویژگی های بارز اخلاقی شهید رییسی قلمداد کرد و گفت: این شهید فاصله مردم با حاکمیت را کم کرد و ما را به یاد اوایل انقلاب و شهدایی چون شهید رجایی انداخت.

مردم ابهر همواره قدردان خادمان ملت هستند

«حجت الاسلام سعید مرادپور» امام جمعه ابهر نیز در ادامه این مراسم، ضمن قدردانی از حضور و همراهی باشکوه مردم این شهرستان در تشییع پیکر شهید سرگرد بهروز قدیمی، اظهار کرد: مردم این شهرستان همواره قدردانی خدماتی که خادمان ملت انجام می دهند، خواهند بود.

حجت الاسلام سعید مرادپور یادآور شد: مردم ایران اسلامی طعم شیرین انتخاب بزرگ و اصلح را با انتخاب شهید رییسی به عنوان رییس جمهور ایران چشیدیند و امروز نیز نشان دادند که چقدر به مسوولان و خادمان خود وفادار هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رابطه شهید رییسی با رهبری قلبی بود نه قانونی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رابطه شهید رییسی با رهبری قلبی بود نه قانونی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.