رفع مشکل کشاورزان شهرستان فلارد مورد تقاضا می باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

رفع مشکل کشاورزان شهرستان فلارد مورد تقاضا می باشد - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، محمد قنبری، در بیست و یکمین اجلاس شورا که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، با اشاره به گلایه مندی از عدم پذیرش شوراها توسط مسیولین شهرستانی، تصریح کرد: در همه شرایط اعضای شوراهای اسلامی همیشه همراه مردم و دولت می باشند لذا انتظار می رود شوراهای اسلامی در زمان پیگیری مطالبات مردمی و حضور در ادارات نیز مورد حمایت مسیولین قرار گیرند و در تصمیماتی که برای حوزه مدیریت شهری و روستایی اتخاذ می گردد از نظرات شوراها استفاده شود.

وی افزود: رفع مشکل کشاورزان شهرستان فلارد در خصوص اجبار به کنتورگذاری در فصل بهار و قطع برق باید در دستور کار قرار گیرد.

استقرار شهرداری جوانمردی باید در دستور کار قرار گیرد

محمد یعقوب باقری، نماینده استان در شورای عالی استان ها و نماینده شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه این نشست، با اشاره به گرامیداشت هفته شوراها و لزوم تجلیل از شوراهای برتر استان، خاطر نشان کرد: شورای اسلامی این استان در ارسال طرح های اصلاح قانون به شورای عالی استان ها و مجلس شورای اسلامی پیش قدم بوده و تاکنون 12 طرح پیشنهادی را ارسال نموده است.

وی با اشاره به عمده مطالبات مردمی شهرستان خانمیرزا، تصریح کرد: استقرار شهرداری جوانمردی و اختصاص قیر و آسفالت جهت جاده شاعبدالعظیم (قدمگاه) مورد تقاضا می باشد.

دعوت از روسای شورای اسلامی شهرستان در جلسات تصمیم ساز شهرستانی ضرورت دارد

محمود بهارلویی، نماینده شهرستان بن در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه این نشست، با اشاره به لزوم توجه بیشتر مسیولین شهرستانی به شوراهای اسلامی خاطر نشان کرد: انتظار می رود از روسای شورای اسلامی شهرستان در جلسات تصمیم ساز شهرستانی از جمله شورای تامین شهرستان دعوت بعمل آید.

وی با اشاره به لزوم توجه به زیباسازی ورودی های استان از استان های هم جوار، افزود: رسیدگی به ورودی استان از سمت اصفهان در شهرستان بن باید در دستور کار قرار گیرد.

بهارلویی تصریح کرد: زیرسازی و آسفالت جاده بین بخشی در شهرستان بن به طول 14 کیلومتر مورد تقاضا می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع مشکل کشاورزان شهرستان فلارد مورد تقاضا می باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع مشکل کشاورزان شهرستان فلارد مورد تقاضا می باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.