رکورد استثنایی پرسپولیس در ضربات پنالتی

رکورد استثنایی پرسپولیس در ضربات پنالتی

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ پرسپولیس در چارچوب هفته بیست وهشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برابر استقلال خوزستان قرار گرفت و با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد. محمدحسین کنعانی زادگان اولین گل پرسپولیس در این دیدار را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا زمینه ساز کامبک سرخپوشان پایتخت باشد. کنعانی زادگان با این پنالتی، آمار 100 درصدی پرسپولیس در این ضربات را حفظ کرد.

محمدحسین کنعانی زادگان 5 بار، گولسیانی 3 بار و شهاب زاهدی یک بار برای پرسپولیس از روی نقطه پنالتی در لیگ بیست وسوم گل زده اند. مدافعان پرسپولیس نسبت به سایر بازیکنان، بهتر پنالتی می زنند و 8 ضربه از 9 پنالتی پرسپولیس از سوی مدافعان این تیم تبدیل به گل شده است. کنعانی زادگان در این فصل، بهترین پنالتی زن لیگ است و بیشترین تعداد گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد استثنایی پرسپولیس در ضربات پنالتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد استثنایی پرسپولیس در ضربات پنالتی"، کلیک کنید.