زاکانی خالق لحظه جنون‌آمیز آتزوری / اسپانیا قاطعانه صعود کرد

زاکانی خالق لحظه جنون‌آمیز آتزوری / اسپانیا قاطعانه صعود کرد

در دور پایانی مرحله گروهی و از گروه B اسپانیا با ذخیره‌هایش آلبانی را شکست داد و ایتالیا در آخرین ثانیه‌ها از شکست برابر کرواسی گریخت و همراه لاروخا به یک‌هشتم‌نهایی یورو ۲۰۲۴ صعود کرد.

به گزارش بهار جاودانه، اسپانیا در بازی سوم دور گروهی یورو ۲۰۲۴ در دیداری تشریفاتی به مصاف آلبانی رفت. دلافوئنته در این بازی با تیم دومش وارد زمین شد اما خیلی زود و در دقیقه ۱۳ توسط فران تورس به گل رسید. آلبانی تا پایان بازی چند موقعیت خوب خلق کرد اما داوید رایا در دوسلدورف موفق به ثبت کلین‌شیت شد تا اسپانیا با امتیازهای کامل و به عنوان صدرنشین راهی دور حذفی شود و به مصاف سوئیس برود.

حساس‌ترین بازی امشب در لایپزیگ برگزار شد؛ جایی که کروات‌ها بازی خودشان را به شاگردان اسپالتی دیکته کرده بودند و در دقیقه ۵۴ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. دوناروما با واکنشی زیبا پنالتی مودریچ را مهار کرد اما یک دقیقه بعد مودریچ روی ریباند سانتر ارسالی بازیکنان کرواسی گل برتری را به ثمر رساند.

بازی هشت دقیقه وقت اضافه داشت و در حالی که همه منتظر سوت پایان بودند، زاکانی با شلیکی نرم و فنی دروازه لیواکوویچ را فروریخت و مودریچ و یارانش را غرق در ناراحتی کرد.

با این تساوی ایتالیا چهارامتیازی شد و به عنوان تیم دوم صعود کرد اما کرواسی با دو امتیاز با جام ملت‌های اروپا وداع کرد.

گل‌های این دو بازی را می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاکانی خالق لحظه جنون‌آمیز آتزوری / اسپانیا قاطعانه صعود کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاکانی خالق لحظه جنون‌آمیز آتزوری / اسپانیا قاطعانه صعود کرد"، کلیک کنید.