سازمان ملل: تهاجم نظامی به رفح وحشتناک است

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که هرگونه تهاجم نظامی به رفح که 1.5 میلیون فلسطینی را در خود جای داده، وحشتناک خواهد بود.

به گزارش بهار جاودانه، وولکر تورک، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل عنوان کرد که حمله به رفح باعث خواهد شد تا تعداد زیادی از غیرنظامیان که اغلب آن ها زن و بچه هستند، کشته یا مجروح بشوند.

این مقام سازمان ملل عنوان کرد که کشت و کشتار در غزه باعث می شود که بتوان تصور کرد چه چیزی انتظار رفح را می کشد.

وی هشدار داد که حمله به این گذرگاه مرزی می تواند به منزله پایان یافتن کمک های ناچیز به غزه باشد.

تورک تصریح کرد که انجام چنین عملیاتی در رفح تحت این شرایط به جرایم بیشتر منجر می شود.

شهر رفح از شب گذشته شاهد حملات خونین بوده است که ده ها شهید و زخمی بر جای گذاشته است. همچنین این شهر شاهد درگیری های شدید میان اعضای مقاومت فلسطین و ارتش رژیم صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی بدون توجه به هشدارهای بین المللی نسبت به سرانجام حمله به این شهر که هزاران آواره به آنجا پناه برده اند، این شهر را هدف قرار داده است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه و صبح دوشنبه حملات شدیدی را علیه آوارگان در نزدیکی مرزهای مصر و منازل مسکونی در رفح انجام دادند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان ملل: تهاجم نظامی به رفح وحشتناک است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان ملل: تهاجم نظامی به رفح وحشتناک است"، کلیک کنید.