ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه حامد یزدی بهار جاودانه، شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به گسترش سرما و کاهش دما اظهار کرد: با هدف تداوم گازرسانی به بخش خانگی، گاز ادارات دولتی و صنایع استان تهران تا اطلاع ثانوی با محدودیت روبرو خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاخیر در آغاز کار ساعت ادارات در روز دوشنبه صحت ندارد، گفت: ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است و خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تاخیر در ساعات کار ادارت تکذیب می شود.

یزدی بهار جاودانه با تاکید بر خاموش بودن موتورخانه ادارات و صنایع مستقر در استان تهران گفت: محدودیت در مصرف گاز از سوی صنایع و ادارات استان تهران ضروری است و چنانکه این محدودیت اعمال نشود جریان گاز رسانی در بخش های مربوطه با قطعی روبرو خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین نسبت به حداقل رساندن مصرف گاز صنایع پرمصرف نیز هشدار داد و عنوان کرد: پایداری و تداوم در شبکه گازرسانی به بخش خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتظار از صنایع این است که در این بخش نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مصرف گاز در صنایع نیز بسیار با اهمیت است، گفت: از مردم عزیز نیز تقاضا داریم با صرفه جویی در مصرف گاز گام مهمی در جلوگیری از آسیب به اشتغال و صنعت استان بردارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.