ستاره لیگ بیست وسوم در رادار پرسپولیس

ستاره لیگ بیست وسوم در رادار پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ با حضور مجتبی حسینی در تیم آلومینیوم اراک، این مربی برخی از شاگردان سابق خود را از پیکان تهران به اراک آورد.

به نقل از ایرنا مهدی لیموچی مهاجم 24 سابق پیکان یکی از بازیکنانی بود که همراه مربی خود راهی اراک شد. وی در فصل تازه به اتمام رسیده لیگ برتر، عملکرد جالب توجهی داشت و با نظر امیر قلعه نویی به تیم ملی هم دعوت شد و اکنون همراه با تیم ملی در هنگ کنگ حضور دارد.

با پیگیری های خبرنگار ایرنا مشخص شد اوسمار ویرا به این بازیکن علاقه مند بوده و از همین رو باشگاه پرسپولیس صحبت های اولیه برای جذب این مهاجم 24 ساله را با باشگاه آلومینیوم انجام داده است. این در شرایطی است که شنیده می شود، مبلغ رضایت نامه وی حدود 5 میلیارد است.

توافقات اولیه صورت گرفته اما حسینی با توجه به دیدار حساس آلومینیوم اراک در مرحله نیمه نهایی جام حذفی با مس رفسنجان، از این بازیکن خواسته تا تمرکز خود را معطوف دیدارهای پیش رو کرده و سپس در این خصوص تصمیم گیری کند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره لیگ بیست وسوم در رادار پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره لیگ بیست وسوم در رادار پرسپولیس"، کلیک کنید.