سفارش گوگل برای آغاز تولید گوشی های پیکسل در هند

سفارش گوگل برای آغاز تولید گوشی های پیکسل در هند

شرکت گوگل به تامین کنندگان اعلام کرد تولید تلفن های هوشمند پیکسل را تا سه ماهه آینده در هند، آغاز کنند.

به گزارش بهار جاودانه، روزنامه نیک کی گزارش کرد این اقدام بخشی از برنامه گوگل برای فروش بیش از 10 میلیون گوشی پیکسل در سال میلادی جاری است.

گوگل در اکتبر گذشته اعلام کرده بود در راستای تمرکز به هند که یک بازار رو به رشد کلیدی است، تولید تلفن های هوشمند را در این کشور آغاز می کند و مدل پرچمدار پیکسل 8، در سال 2024، موجود خواهد شد.

نیک کی به نقل از منابع آگاه نوشت: این اقدام همچنین به گوگل کمک می کند زنجیره تامین خود را که در چین متمرکز شده، متنوع کند.

منابع متعدد به این روزنامه گفتند: این غول فناوری، خطوط تولید مدل پیشرفته پیکسل 8 پرو را در هفته های آینده، آماده خواهد کرد و تولید این گوشی را در سه ماهه آوریل تا ژوین، آغاز می کند.

بر اساس گزارش رویترز، نیک کی در این گزارش به میزان تولید گوشی های گوگل در هند یا این که این گوشی ها در بازار داخلی فروخته می شود یا صادر خواهند شد، اشاره ای نکرد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفارش گوگل برای آغاز تولید گوشی های پیکسل در هند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفارش گوگل برای آغاز تولید گوشی های پیکسل در هند"، کلیک کنید.