شرایط متوازن استقلال و پرسپولیس مقابل قعرنشین ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، جدال تنگاتنگ پرسپولیس و استقلال در صدر جدول لیگ برتر فصل جاری همچنان ادامه دارد. استقلال در پایان هفته بیست و ششم با 57 امتیاز در صدر جدول حضور دارد. همچنین پرسپولیس نیز با یک امتیاز کمتر در رده دوم قرار دارد تا دو رقیب سنتی پایتخت همچنان برای کسب جام قهرمانی در تلاش باشند.

حالا سرخابی های پایتخت در چهار دیدار پیش روی خود که هر یک از آنها حکم فینال برای آنها را دارد باید مقابل تیم هایی قرار بگیرند که همچون خودشان دنبال امتیاز هستند.

پرسپولیس و استقلال سه بازی آتی خود را در تهران برگزار می کند. تنها تفاوت آنها در بازی خارج از خانه مربوط به نحوه سفر آنهاست. پرسپولیس با اتوبوس راهی قزوین برای دیدار با شمس آذر خواهد شد. این در حالی است که استقلال تهران برای بازی با نساجی به احتمال فراوان با هواپیما راهی ساری و سپس قایم شهر خواهد شد.

وضعیت جایگاه تیم ها در پایان هفته بیست و ششم نشان می دهد استقلال غیر از گل گهر سیرجان باید با سه تیم فولاد خوزستان، نساجی مازندران و پیکان تهران که خطر سقوط به لیگ یک را احساس می کنند بازی کنند. تیم هایی که بدون شک برای بقا در لیگ برتر چیزی جز کسب امتیاز از استقلال نمی خواهند.

پرسپولیس هم باید با هوادار و استقلال خوزستان که شرایط سختی در جدول دارند بازی کند که ناقوس سقوط در رختکن آنها به صدا درآمده است. همچنین سرخ ها با شمس آذر و مس رفسنجان که در نیمه بالای جدول حضور دارند هم بازی خواهند کرد.

شرایط متوازن استقلال و پرسپولیس مقابل قعرنشین ها جدول رقابت استقلال و پرسپولیس با حریفان خود در 4 هفته پایانی

شرایط سرخابی ها در 4 هفته پایانی نشان از توازن در هر دو مدعی مقابل رقیبانی دارد که دنبال امتیاز از میدان مسابقه با حریفان پرطرفدار تهرانی هستند. باید دید آنها می توانند یکی پس از دیگری نبردهای خود را با موفقیت طی کنند یا کوچک ترین غفلت باعث سقوط از صدر به رتبه های دیگر می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرایط متوازن استقلال و پرسپولیس مقابل قعرنشین ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرایط متوازن استقلال و پرسپولیس مقابل قعرنشین ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.