شنبه تعطیل شد؟ / اعلام تصمیم نهایی دولت درباره تعطیلی 21 بهمن

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، برخی گمانه زنی ها و اظهارات درگوشی حاکی از بود که شااید دولت به دلیل بین دو تعطیلی بودن روز شنبه، 21 بهمن، این روز را تعطیل خواهد کرد، اما میثم لطیفی، رییس سازمان امور اداری و استخدامی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره تعطیلی شنبه 21 بهمن گفت: تعطیلی شنبه را باید هیات وزیران تصویب کند که بعید می دانم این موضوع تصویب شود.

روز شنبه در بین 2 تعطیلی جمعه 20 بهمن و یکشنبه 22 بهمن، قرار گرفته است. در همین رابطه سید محمد حسینی، معاون رییس جمهور در امور مجلس، درباره احتمال تعطیلی روز شنبه 21 بهمن، تاکید کرد: دولت اگر می خواست شنبه را تعطیل کند، امروز اعلام می کرد. البته موضوع تعطیلی این روز را به خود کارکنان واگذار کرده است تا کسانی که می خواهند، از مرخصی استفاده کنند.

حسینی همچنین روز چهارشنبه، 18 بهمن گفت: برنامه ای برای تعطیلی روز 21 بهمن نیست؛ ممکن است که تصمیم جدیدی اتخاذ شود. البته امروز در دولت، مطرح شد و تصمیمی اتخاذ نشد.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شنبه تعطیل شد؟ / اعلام تصمیم نهایی دولت درباره تعطیلی 21 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شنبه تعطیل شد؟ / اعلام تصمیم نهایی دولت درباره تعطیلی 21 بهمن"، کلیک کنید.