شهرداری گرگان در یک قدمی قهرمانی لیگ بسکتبال/ درگیری شدید هواداران حاشیه ساخت

شهرداری گرگان در یک قدمی قهرمانی لیگ بسکتبال/ درگیری شدید هواداران حاشیه ساخت

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با پیروزی مقابل طبیعت تهران، به یک قدمی قهرمانی در لیگ برتر ایران رسید.

به گزارش بهار جاودانه، از ساعت 16 امروز(چهارشنبه – 16 خرداد 1403)، بازی سوم سری فینال سوپر لیگ بسکتبال مردان ایران به میزبانی تیم طبیعت در سالن آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم شهرداری گرگان با نتیجه 95 – 99 به پیروزی دست یافت.

با آغاز این دیدار دو تیم عملکرد پایاپایی را در کوارتر نخست داشتند تا در پایان این کوارتر 25-25 به تساوی برسند. در کوارتر دوم نیز دو تیم عملکرد نزدیکی به هم داشتند اما در پایان گرگانی ها 22-23 کوارتر دوم را بردند تا در مجموع 47 – 48 نیمه نخست را با برتری پشت سر بگذارند.

با آغاز نیمه دوم اما شاگردان مهران شاهین طبع عملکرد بهتری در دفاع داشت تا در حملات با درخشش استیونس امتیازات متعددی کسب و 27-21 برنده کوارتر سوم شوند و 74 – 69 از شاگردان مصطفی هاشمی پیش بیفتند.

در اواخر کوارتر سوم این دیدار، تشویق غیر قانونی هواداران تیم طبیعت با شیپور به سمت نیمکت تیم شهرداری گرگان، باعث شد تا ناظر بازی، برای دقایقی این مسابقه حساس را متوقف کند. در ادامه با میانجی گری عوامل تیم طبیعت، این معضل حل شد تا بازی از سر گرفته شود.

در کوارتر چهارم اما این تیم شهرداری گرگان بود که با درخشش سینا واحدی به بازی برگشت تا ضمن پیروزی 21-30 در این کوارتر، مجموعا با 4 امتیاز اختلاف برنده این بازی حساس شود. در اواخر کوارتر چهارم درگیری شدید میان هواداران طبیعت و شهرداری رخ داد که با ورود نیروهای امنیتی، این درگیری پایان یافت. 

سری فینال سوپر لیگ بسکتبال ایران به صورت 3 از 5 برگزار می شود، هر تیمی که 3 بار حریف خود را شکست دهد برنده سری فینال شده و قهرمان لیگ می شود. در حال حاضر با این نتیجه، سری 2 بر 1 به سود شهرداری گرگان در حال پیگیری است.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرداری گرگان در یک قدمی قهرمانی لیگ بسکتبال/ درگیری شدید هواداران حاشیه ساخت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرداری گرگان در یک قدمی قهرمانی لیگ بسکتبال/ درگیری شدید هواداران حاشیه ساخت"، کلیک کنید.