عبدالسلام درازهی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

  • استان: سیستان و بلوچستان
  • حوزه انتخابیه: سراوان، سیب و سوران و مهرستان
  • شعار انتخاباتی: باهم برای آینده ای بهتر

پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری بهار جاودانه با عنوان «با بهار جاودانه انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی» تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گامی در جهت کمک به مردم برای انتخاب اصلح و برگزاری پرشور انتخابات بردارد.

عبدالسلام درازهی یکی از داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که در زیر رزومه کوتاهی از ایشان و پاسخ هایشان به سوالات بهار جاودانه در دو بخش کشوری و استانی را می خوانید:

عبدالسلام درازهی کد 24 نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

* مهم ترین آسیب کارکردی مجلس شورای اسلامی از نگاه شما چیست؟

عدم توازن بودجه در کشور

*مجلس برای تقویت نقش نظارتی و تقنینی خود باید دست به چه اقداماتی بزند؟

نظارت مستمر و موثر

*نمایندگان چرا نباید اسیر تجمل گرایی شوند و برای پرهیز از این آسیب، چه اقداماتی ضرورت دارد؟

خدمت برای مردم

*همکاری و همراهی میان مجلس و سایر قوا و دستگاه ها چه تاثیری می تواند بر پیشرفت کشور داشته باشد؟ به نظر شما مهمترین تجلی گاه این همراهی و همکاری چیست؟

توسعه همه جانبه

*مسوولیت پذیری در قبال مردم موضوعی است که نمایندگان باید همواره به آن توجه داشته باشند. اگر نمایندگان از این مهم غافل شوند، چه پیامدهای منفی ایجاد خواهد شد؟

عدم اقتدار مجلس و به حاشیه رفتن آن

*مردمی بودن یکی از خصیصه های مهم هر نماینده باید باشد. یک نماینده چگونه می تواند این خصیصه را تحقق بخشد بدون آنکه در ورطه عوام زدگی و طرح شعارهای غیر واقع بینانه اسیر شود؟

توجه ویژه و نگاه عادلانه و انجام تمام وظایف خویش

* طبق قانون اساسی یک نماینده در قبال همه مردم ایران مسوولیت دارد. برای تحقق این اصل مهم و جلوگیری از بخشی زدگی، باید چه مواردی مد نظر قرار گیرد؟

عدالت اجتماعی

  • سوالات استانی:

*برنامه شما برای کاهش فاصله شاخص های توسعه استان با سطح ملی چیست؟

همکاری و همگامی با دستگاه های اجرایی استان در بهبود وضعیت فعلی

*تدبیر شما برای توسعه بازارچه های مرزی در استان سیستان و بلوچستان چیست؟

فعال نمودن رسمی مرز و تجارت های مرزی حمایت از تشکیل تعاونی های مردمی، حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی

*سیستان و بلوچستان یکی از خشک ترین استان های کشور است. علاوه بر این، بیش از 300 روستای استان فاقد شبکه آبرسانی هستند. برای حل این معضل چه برنامه ای دارید؟

انتقال آب دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان

عبدالسلام درازهی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبدالسلام درازهی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبدالسلام درازهی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.