عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای اندیمشک

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بهار جاودانه از اندیمشک، آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای اندیمشک به مناسبت دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور خانواده های شهدا، مسیولان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت الاسلام سید کمال موسوی امام جمعه اندیمشک سخنران مراسم بود و به بیان مطالبی در خصوص جایگاه انقلاب اسلامی و دستاوردهای به دست آمده آن پرداخت.

در این مراسم حاضرین با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، ضمن قرایت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کردند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای اندیمشک" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای اندیمشک"، کلیک کنید.