عکس | استقبال شگفت انگیز از مورینیو در ترکیه

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ باشگاه فنرباغچه که دیروز اعلام کرد مذاکرات با مورینیو را آغاز کرده و به نتیجه رسانده، دقایقی پیش با او در استانبول پشت میز نشست و بعد از امضای قرارداد رسماً این مربی بزرگ پرتغالی را به عنوان سرمربی جدید فنر به هواداران معرفی کرد.

به گزارش ورزش سه، فنرباغچه دیشب استخدام مورینیو را به صورت قطعی اعلام کرد. این باشگاه ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که مورینیو در آن رو به دوربین گفت: «مرحبا هواداران فنرباغچه. فردا در کادیکوی می بینم تان. بیایید سفرمان را در کنار هم شروع کنیم.»

2029662تلویزیون فنرباغچه امروز مراسم امضای قرارداد و معرفی ژوزه به هواداران را به صورت زنده و آنلاین پخش می کرد. مورینیو بعد از امضا به ورزشگاه خانگی فنر در کادیکوی رفت و بین هزاران هوادار درحالی که شال زرد و آبی باشگاه را با گردن آویخته بود گفت: «به خاطر این همه عشقی که به من ابراز کردید، از همه شما متشکرم. معمولاً یک مربی را وقتی دوست دارند که پیروزی های زیادی به دست آورده باشد؛ ولی احساس می کنم شما من را حتی قبل از بردها دوست دارید. این برای من مسیولیت بزرگی است که کاملاً احساسش می کنم.»

آقای خاص در ادامه گفت: «می خواهم در فوتبال ترکیه کار کنم. می خواهم به لیگ ترکیه کمک کنم؛ ولی مهمترین چیز برایم فنرباغچه است. از لحظه ای که قرارداد را امضا کردم، رویای شما رویای من هم هست.»

مورینیو امروز ظهر وارد فرودگاه استانبول شد و مثل یک مقام ارشد سیاسی مورد استقبال قرار گرفت. علی کوچ، رییس فنرباغچه، شخصا از ژوزه در پاویون ویژه فرودگاه استقبال کرد. علی کوچ پیش از فرود هواپیمای آقای خاص در گفتگو با یک روزنامه ترکیه ای گفت: “چرا مورینیو ما را انتخاب کرد؟ من این سوال را پرسیدم. ژوزه گفت هدفم تنها قهرمانی ترکیه نیست. برای موفقیت در اروپا به فنر می آیم و می خواهم همه بگویند ژوزه در آنجا هم موفق بود”.

2029671

مورینیو را ابتدا به تور بغاز بردند

فنرباغچه برای اینکه ژوزه را تحت تاثیر قرار بدهد تصمیم گرفت در بدو ورود آقای خاص زیبایی های شهر استانبول که از این پس محل کار او خواهد بود را به مربی بزرگ پرتغالی نشان بدهد. آنها مورینیو را سوار بر قایقی تفریحی کرده و به تور بغاز بردند.

2029677

امضای قرارداد در سکویی ویژه به افتخار ژوزه
مورینیو سپس به استادیو اولکر در کادیکوی، ورزشگاه خانگی فنرباغچه برده شد. مراسم امضای قرارداد او نه در اتاق کار رییس باشگاه بلکه در فضای باز و روی سکویی ویژه انجام شد. درحالی که هواداران مقابل سکو حضور داشته و شعار می دادند مورینیو قراردادش را با حضور علی کوچ امضا کرد و به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد.

2029678

مورینیو در ورزشگاه اولکر با هزاران هوادار صحبت کرد

مورینیو سپس به سکوهایی قدم گذاشت که از این پس نامش توسط هواداران روی همین سکوها فریاد زده می شود. مورینیو در اولین صحبت های خود با هواداران فنرباغچه گفت:

2029679

از این دقیقه رویای شما رویای من است. فوتبال عشق است، شور است. احساس می کنم اینجا یکی از بهترین جاهای دنیا برای حس کردن این عشق است. از روزی که علی کوچ را شناختم دوست داشتم به اینجا بیایم. شما هوادارانی بزرگ هستید. این را از صمیم قلب می گویم. معمولا مربی ها را بعد از کلی برد اینقدر دوست دارند ولی من قبل از اینکه بردی به دست بیاورم اینقدر دوست داشته شده ام. واقعا حس بی نظیری دارم و خودم را از این لحظه عضو این خانواده می دانم. پیراهن فنرباغچه از این به بعد جزیی از پوست من و از استخوان من است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | استقبال شگفت انگیز از مورینیو در ترکیه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | استقبال شگفت انگیز از مورینیو در ترکیه"، کلیک کنید.