غافلگیری سارق سابقه‌دار خودرو حین سرقت با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت

غافلگیری سارق سابقه‌دار خودرو حین سرقت با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت

آفتاب‌‌نیوز :

سردار جلیل موقوفه‌ئی در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و آسیب های اجتماعی، همت همگانی را می طلبد، اظهار کرد: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضایی ناامن برای آنان با تشدید اقدامات پیشگیرانه موجب کاهش وقوع سرقت خواهد شد.

وی با بیان اینکه طی هفته های اخیر چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان شاهرود رخ داد اضافه کرد: بلافاصله موضوع در کمیسیون مقابله با سرقت مطرح و دستورات لازم به منظور پیگیری سریع موضوع صادر شد.

به گفته سردار موقوفه‌ئی ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ آزادی شاهرود با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی و پلیسی ، موفق شدند سارق را شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه حین سرقت مجدد دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان از اعتراف این سارق ۴۰ ساله و سابقه دار به ۳۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اشاره کرد و گفت: پس از تشکیل پرونده متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به سهم ویژه مشارکت مردم و دستگاه ها با پلیس، همکاری آنان را با فراجا در کاهش وقوع سرقت امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با رعایت اصول حفاظتی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می توان از وقوع بسیاری از سرقت ها پیشگیری کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غافلگیری سارق سابقه‌دار خودرو حین سرقت با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غافلگیری سارق سابقه‌دار خودرو حین سرقت با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت"، کلیک کنید.