فردا آخرین روز مهلت اولیه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت هاست

فردا آخرین روز مهلت اولیه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت هاست

چهارمین جلسه بررسی صلاحیت داوطلبان ریاست جمهوری در شورای نگهبان برگزار شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، اعضای شورای نگهبان عصر امروز جمعه هم نشست خواهند داشت و طبق قانون، فردا (شنبه) آخرین روز از مهلت اولیه شورا برای بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است.

در صورت نیاز شورای نگهبان به زمان بیشتر برای بررسی صلاحیت داوطلبان، این فرصت می تواند تمدید شود.

هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان پیشتر گفته بود شورا در مهلت قانونی 5 روزه ای که برای بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دارد، باید به صورت فشرده پرونده داوطلبان را بررسی و صلاحیت ها را احراز کند، اما قانون یک زمان 5 روزه دوم هم پیش بینی کرده است و اگر نیاز باشد بخشی از مهلت دوم را هم استفاده می کنیم.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جمعه هشتم تیر برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فردا آخرین روز مهلت اولیه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت هاست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فردا آخرین روز مهلت اولیه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت هاست"، کلیک کنید.