قاضی زاده هاشمی از ادامه رقابت در انتخابات انصراف داد

قاضی زاده هاشمی از ادامه رقابت در انتخابات انصراف داد

امیر حسین قاضی زاده هاشمی کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ادامه رقابت در انتخابات انصراف داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ادامه حضور در انتخابات انصراف داد.

وی در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

رَبِّ أَدخِلنِی مُدخَلَ صِدقٍ وَأَخرِجنِی مُخرَجَ صِدقٍ

‏انجام تکلیف شرعی گاهی در اصرار بر اصول متجلی می‌شود، گاهی در رعایت صلاح امت. در شرایط فعلی تکلیف شرعی ضمن تأکید بر اصول، تحفظ بر مصالح کلان کشور است.

‏به منظور حفظ انسجام نیرو‌های انقلاب و در پاسخ به درخواست مکتوب شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب و برخی از علما و دلسوزان از ادامه مسیر انصراف داده، امیدوارم سه برادر دیگرم نیز در فرصت باقیمانده اجماع نموده تا جبهه انقلاب تقویت گردد.

‏از ملت شریف ایران، شورای محترم نگهبان، وزارت کشور و تمامی اعضای ستاد‌های انتخاباتی‌ام قدردانی می‌نمایم. باشد که راه شهید رئیسی عزیز به بهترین نحو ادامه یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قاضی زاده هاشمی از ادامه رقابت در انتخابات انصراف داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قاضی زاده هاشمی از ادامه رقابت در انتخابات انصراف داد"، کلیک کنید.