قیمت طلا ریخت/ چرا طلا ارزان شد؟

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، با آغاز معاملات در بازار جهانی، قیمت طلا در مسیر کاهشی حرکت کرد.

گزارش ها حاکی از ِاست که قیمت طلا در بازار جهانی با افت 1.7 دلاری، روی عدد 2 هزار و 22 دلار ایستاده است.

بر همین اساس، آن طور که روند بازار نشان می دهد، در طول یک هفته گذشته طلای جهانی، کاهش 13 دلاری و به عبارتی 0.6 درصدی را تجربه کرده است.

براساس گزارش رویترز، قیمت طلا پس از افزایش در هفته گذشته به دنبال بالا رفتن سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا، امروز به خاطر تعطیلی تجارت در مناطقی از آسیا ثابت مانده است. سرمایه گذاران منتظر اظهارات مقامات فدرال رزرو آمریکا هستند.

انتظار می رود تجارت در آسیا به دنبال تعطیلی در چین، هنگ کنگ، ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، ویتنام و مالزی کاهش یابد.

بنا به این گزارش، پیش از این تحلیلگران پیش بینی کرده بودنر فدرال رزرو نرخ بهره را برای مدت طولانی تری در همین سطح بالا حفظ می کند. بدین ترتیب کف قیمت طلا تا 1960 دلار پایین می آید.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت طلا ریخت/ چرا طلا ارزان شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت طلا ریخت/ چرا طلا ارزان شد؟"، کلیک کنید.