لاپید ادعاهای نتانیاهو درباره اطلاع نداشتن از حمله هفتم اکتبر را رد کرد

لاپید ادعاهای نتانیاهو درباره اطلاع نداشتن از حمله هفتم اکتبر را رد کرد

رهبر جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد او و نتانیاهو قبل از حمله هفتم اکتبر، هشدارهایی از سرویس های امنیتی در رابطه با آمادگی برای مقابله با دشمنان دریافت کرده بودند.

به گزارش بهار جاودانه، «یاییر لاپید» رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی ضمن رد ادعاهای نتانیاهو درباره اطلاع نداشتن از عملیات مقاومت فلسطین در هفتم اکتبر گفت نتانیاهو در پاسخ به هشدارهای امنیتی گفته بود که بازدارندگی در برابر حماس ایجاد شده و هیچ اتفاقی نمی افتد.

این در حالیست که نتانیاهو و وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اتهاماتی متقابل را به یکدیگر در رابطه با حمله هفتم اکتبر حماس وارد کردند.

نتانیاهو گفته که ادعای وزارت جنگ مبنی بر هشدار به او در رابطه با حمله احتمالی قبل از هفتم اکتبر کاملاً خلاف حقیقت است.

نتانیاهو اظهار داشت: برآوردها و ارزیابی های نهادهای امنیتی نشانگر هیچ گونه هشداری نسبت به تصمیم حماس برای حمله به اسراییل نبوده است بلکه این نهادها یک ارزیابی کاملاً برعکس ارایه داده اند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید ادعاهای نتانیاهو درباره اطلاع نداشتن از حمله هفتم اکتبر را رد کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید ادعاهای نتانیاهو درباره اطلاع نداشتن از حمله هفتم اکتبر را رد کرد"، کلیک کنید.