لحظات وداع با شهدای خدمت در تاریخ ثبت شد

لحظات وداع با شهدای خدمت در تاریخ ثبت شد

مسیول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان تأکید کرد: لحظات وداع با شهدای خدمت در تاریخ و رسانه های جهان ثبت شد.

اکبر محمدی پور مسیول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه جمعی از دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که از اقشار جوان جامعه هستند همچون سایر اقشار مختلف مردم در وداع میلیونی امت همیشه در صحنه کشور اسلامی با پیکر های پاک شهیدان خدمت در تهران، شرکت کردند.

وی عنوان کرد: دانشجویانی که از سرمایه های انسانی و مدیران آینده ساز ایران اسلامی هستند؛ ازجمله دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت دوم خردادماه سال جاری، راهی تهران شدند و در آیین تشییع پیکر سید شهیدان خدمت، خادم الرضا یعنی شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی و سایر شهدای خدمت شرکت کردند تا وداع میلیونی مردم ایران اسلامی با شهیدان خدمت، رقم بخورد و در رسانه های جهان، لحظات ماندگاری ثبت شود.

لحظات وداع با شهدای دم در تاریخ ثبت شد

مسیول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان عنوان کرد: در نشست هایی که با حضور رییس جمهور شهید در سفر اول هییت دولت به استان گیلان برگزار شد شهید رییسی بر این نکته تأکید کرد که دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ظرفیت های نخبگانی این کشور هستند و باید از این ظرفیت های نخبگانی درراستای کمک به رفع مشکلات و چالش های استان گیلان بهره گیری شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لحظات وداع با شهدای خدمت در تاریخ ثبت شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لحظات وداع با شهدای خدمت در تاریخ ثبت شد"، کلیک کنید.