مدارس این شهرها سه شنبه (8 اسفند) تعطیل شد/ درحال تکمیل اسامی

مدارس این شهرها سه شنبه (8 اسفند) تعطیل شد/ درحال تکمیل اسامی

به گزارش بهار جاودانه از رسانه ها مدارس برخی شهرها به دلیل سرما و کاهش دما تعطیل شدند.

همدان:

آموزش و پرورش همدان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: باتوجه به بارش برف، یخبندان و سرمای شدید، آموزش در مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه سراسر استان همدان فردا سه شنبه 1402/12/08 در نوبت صبح به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد. مراکز سنجش بدو ورود به دبستان در همدان نیز سه شنبه 1402/12/08 تعطیل هستند.

بروجرد:

براساس تصمجله بهار جاودانهاد مدیریت بحران شهرستان بروجرد به دلیل بارش برف و برودت هوا تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح روستاهای سطح شهرستان (بروجرد، اشترینان، ونایی و شیروان) در روز سه شنبه هشتم اسفندماه تعطیل است. سایر مقاطع تحصیلی در نوبت صبح با یکساعت تاخیر و ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و همچنین کلیه ادارات، ارگانها و سازمانهای دولتی شهرستان نیز ساعت 9 صبح آغاز بکار خواهند کرد.

اردبیل:

اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل طی اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت برودت هوا و بارش برف، فعالیت آموزشی دوره تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی مدارس روستایی و شهری اردبیل در نوبت صبح روز سه شنبه 8 اسفند ماه به صورت غیر حضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

کردستان:

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان: به دلیل برودت هوا مدارس شهرستان های سروآباد و مریوان فردا سه شنبه هشتم اسفندماه با تاخیر آغاز به فعالیت خواهد کرد.

لرستان:

به علت بارش برف، یخبندان و برودت هوا مدارس ابتدایی نوبت صبح شهرهای خرم آباد، ازنا، الیگودرز، بروجرد دورود، دلفان ، سلسله و بخش های کاکاوند، اشترینان، زاغه ، بیرانوند ، شول آباد و سیلاخور به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار می شود و مدارس متوسطه اول و دوم نوبت صبح شهرهای و بخش های ذکر شده با تاخیر و راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را شروع می کنند.

همچنین ادارات آموزش و پرورش این شهرها و بخش ها با تاخیر ساعت 9 آغاز به کار خواهد کرد. سایر شهرهای استان فعالیت مدارس طبق روال عادی است.

اصفهان:

سلمانی رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان: با توجه به تداوم یافتن بارش برف و یخبندان شدید، مدارس تمامی مقاطع شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز، خوانسار، گلپایگان، فریدن، فریدونشهر، چادگان، بویین میاندشت، بخش میمه، نایین، اردستان و بخش های زفره و تودشک شهرستان کوهپایه فردا سه شنبه 8 اسفندماه غیرحضوری خواهد بود.

مدارس نواحی شش گانه شهر اصفهان، برخوار، شاهین شهر و ورزنه نیز فردا با یکساعت تاخیر از ساعت 9 صبح فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.

البرز:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز: با توجه به برودت هوا روز سه شنبه هشتم اسفند، مهدهای کودک و پیش دبستانی ها تعطیل و آموزش در مقطع ابتدایی به صورت غیرحضوری خواهد بود.

گیلان:

سرپرست معاونت توسعه منابع و مدیریت استانداری گیلان اعلام کرد: با دستور استاندار در پی تداوم بارش برف، برودت هوا و یخبندان مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستانهای رشت و سیاهکل فردا سه شنبه در شیفت صبح و عصر تعطیل است.

مرکزی:

اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی اعلام کرد: به علت بارش برف، یخبندان، برودت هوا و ضرورت مدیریت مصرف گاز؛ فردا سه شنبه هشتم اسفند ماه فعالیت تمامی مدارس و آموزشگاه های استان به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک تعطیل خواهند بود.

بر اساس این اطلاعیه فعالیت دانشگاه ها، ادارات و بانک های استان با یک ونیم ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

قزوین:

روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: تمامی مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و استثنایی استان در روز سه شنبه در نوبت صبح و بعداز ظهر، به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

قم:

مدارس استان قم در تمامی مقاطع تحصیلی فردا سه شنبه هشتم اسفند ماه به صورت غیر حضوری برگزار می شود. بر اساس این اطلاعیه، ساعت کار ادارات و دانشگاه های استان نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، ساعت کار ادارات و دانشگاه های استان نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

خراسان رضوی:

معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: همه فعالیت های آموزشی خراسان رضوی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به صورت غیرحضوری انجام می شود.

به گزارش روز دوشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، جواد خدایی در این خصوص افزود: با توجه به سرمای هوا و به منظور مدیریت مصرف انرژی با تصویب ستاد انرژی استان مقرر شد همه فعالیت های آموزشی شامل مهدکودک ها، مدارس و دانشگاه های سراسر استان خراسان رضوی و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به صورت غیر حضوری باشد.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدارس این شهرها سه شنبه (8 اسفند) تعطیل شد/ درحال تکمیل اسامی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدارس این شهرها سه شنبه (8 اسفند) تعطیل شد/ درحال تکمیل اسامی"، کلیک کنید.