مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان ، مهدی آذربایجانی با انتخاب هیات مدیره به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه منصوب شد.

آذربایجانی، متولد اصفهان، دارای تحصیلات دکترای سیاست گذاری عمومی از دانشگاه علم و صنعت و دانش آموخته مهندسی عمران در دانشگاه های صنعتی اصفهان و امیرکبیر تهران است که پیش از این در مسوولیت هایی نظیر معاونت مالی-اقتصادی شهرداری اهواز، مدیرکل سرمایه های انسانی شهرداری اصفهان، عضویت هیات رییسه سازمان ورزش شهرداری اصفهان، دبیر و رییس دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان و معاونت عمرانی شهرداری منطقه هشت اصفهان حضور داشته است.

وی همچنین عضو فعال جامعه ورزشی بوده است. داوری ملی کیوکوشین کاراته، سابقه عضویت در هییت رییسه کیوکوشین ایران، کسب مقام قهرمانی آسیا در مسابقات کاتا کیوکوشین و مربی گری کاراته سبک کیوکوشین بخشی از سوابق او در حوزه ورزش به شمار می رود.

به گزارش بهار جاودانه، محمدرضا ساکت آذر سال گذشته از مدیرعاملی باشگاه سپاهان کناره گیری کرد و پس از مدتی منوچهر نیک فر به عنوان سرپرست معرفی شد اما در پی استعفای او از اسفند سال قبل تاکنون سپاهان بدون مدیر مانده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.