مذاکره چراغ خاموش استقلال با 4 بازیکن

مذاکره چراغ خاموش استقلال با 4 بازیکن

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ باشگاه استقلال در پشت پرده فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی دارد اما هنوز از هیچکدام خریدهای خود رونمایی نکرده تا هواداران این تیم نگران اوضاع نقل و انتقالاتی این تیم باشد.

به نقل از ورزش سه، به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها با 2 بازیکن خارجی به توافق رسیدند اما هنوز نام هیچکدام از این بازیکنان رسما منتشر نشده و خبری از پیوستن آنها به صورت رسمی منتشر نشده است تا فعالیت آبی‌ها در این زمینه نامشخص باشد.

همچنین مهم‌ترین نقل و انتقالات آنها جذب جواد آقایی‌پور و محمدحسین اسلامی‌ است که استقلالی‌ها با جدیت زیادی با این بازیکنان در حال مذاکره هستند و از مراحل مذاکره با این دو بازیکن هنوز خبر رسمی منتشر نشده است.

باشگاه استقلال روز گذشته با 2 ستاره فصل گذشته خود به توافق رسید، آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی مدافعان این تیم 2 فصل دیگر در استقلال حضور خواهند داشت و این شروع فعالیت آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات بود.

باید دید سیاست آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات به چه شکل پیش خواهد رفت و آنها در چه زمانی از اولین خرید خود رونمایی خواهند کرد و رسما وارد فاز نقل و انتقالات خواهند شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکره چراغ خاموش استقلال با 4 بازیکن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکره چراغ خاموش استقلال با 4 بازیکن"، کلیک کنید.