مس سراغ طلای حذفی رفت / وداع تلخ تراکتور با جام

مس سراغ طلای حذفی رفت / وداع تلخ تراکتور با جام

آفتاب نیوز :

دیدار تیم های فوتبال تراکتور تبریز و مس رفسنجان از ساعت 19 امروز پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد.

محمدمهدی محبی (91) برای مس رفسنجان گلزنی کرد.

ترکیب های اصلی برای طلای میان بر!

حمید مطهری سرمربی موقت تراکتور تبریز تصمیم گرفت از تمام نفرات موجود خود برای بازی جام حذفی استفاده کند. از این رو نفرات زیر برای میزبان به میدان رفتند:

حسن پورحمیدی، مهدی شیری (53- سیامک نعمتی)، عارف آقاسی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، صفا هادی (94- سجاد آشوری)، سیدمهدی حسینی، گوستاوو (70- امیرحسین حسین زاده)، مهدی هاشم نژاد و رحمان جعفری (94- امیرارسلان مطهری).

محرم نویدکیا نیز که تیم هایی همچون استقلال و پیکان را در مرحله های قبلی از پیش رو برداشته بود برای رسیدن به قهرمانی حذفی تصمیم مشابه با مطهری گرفت تا نفرات زیر برای مس رفسنجان بازی کنند:

حامد لک، حسن جعفری (104- مجید نصیری)، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، فرشید باقری، جلال الدین علی محمدی، سعید واسعی، محمدمهدی محبی، منتظر محمد (83- عرفان شهریاری) و سجاد شهباززاده.

پراسترس مثل میزبان

تراکتور تبریز که در فصل جاری با توجه به نتیجه بازی های خانگی خود بار ها مورد انتقاد تماشاگران قرار گرفته بودند بازی پر استرسی را آغاز کردند. شاگردان حمید مطهری سعی داشتند حمله های خود را با بازی مستقیم و استفاده از ضد حمله طراحی کنند. عملکردی پر استرس که باعث شد آن ها در زدن ضربات آخر بی دقت باشند.

بازی کم اشتباه مس پیروزی آورد

شاگردان محرم نویدکیا باز هم بازی کم اشتباهی را از خود به نمایش گذاشتند. پاس های تک صرب آن ها را خیلی زود به یک سوم دفاعی تراکتور می رساند تا مدافعان میزبان برای دفع توپ به زحمت بیفتند، اما مسی ها دست از تلاش خود در شروع وقت های اضافی قانونی بازی هم برنداشتند و توانستند در نخستین دقیقه این وقت ها توسط محبی به گل پیروزی برسند تا این تیم راهی نیمه نهایی شده و با آلومینیوم اراک بازی کند.

گزارش بازی؛

اولین خطای بازی روی آلوز اتفاق افتاد.

دقیقه 10 بازی روی گوستاوو داخل محوطه جریمه خطا صورت گرفت که داور اعتقادی به خطا نداشته و هواداران اعتراض خود را ابراز کردند.

دقیقه 22 بازی ضربه محکم گوستاوو با واکنش حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه 38 هادی صفا از ناحیه بینی مصدوم شد.

دقیقه 45 بازی شوت بی دقت هاشم نژاد با اختلاف از کنار دروازه مس رفسنجان به بیرون رفت.

نیمه نخست با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

دقیقه 58 شوت محکم سید مهدی حسینی از بالای دروازه مس به بیرون رفت.

دقیقه 77 رحمان جعفری ضربه پنالتی را به بالای دروازه لک زد تا بهترین موقعیت تراکتور را از دست بدهد.

دقیقه 5+90 ضربه محکم سیامک نعمتی با اختلاف به بیرون رفت.

90 دقیقه بازی تمام شد و هیچ گلی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نتیجه این بازی به دقایق اضافه کشیده شد.

با شروع وقت اضافه اول دقیقه 91 محمد مهدی محبی از اشتباه خط دفاع استفاده کرده و گل نخست بازی را به ثمر رساند تا افسوس هواداران تراکتور بیشتر و بیشتر شود.

تیم داوری این بازی را حسن اکرمی، محمد علی پور متقی، علی اکبر نوری، هادی علی نیافر و فریدون اصفهانیان به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

از حواشی بازی می توان به نصب بنرهای حجاب و عفاف، دهه کرامت، هفته ملی جمعیت و همچنین اهدای عضو ادامه زندگی قبل از شروع بازی اشاره کرد.

همچنین هواداران شعار “تراکتور، تراکتور، ترکلرین افتخاری” سر می دادند.

هواداران دقیقه 28 بازی نور فلش گوشی هایشان را روشن کردند.

با تعویض رحمان جعفری هواداران اعتراض خود به این بازیکن که ضربه پنالتی را از دست داده بود فریاد زدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مس سراغ طلای حذفی رفت / وداع تلخ تراکتور با جام" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مس سراغ طلای حذفی رفت / وداع تلخ تراکتور با جام"، کلیک کنید.