مشارکت آستان قدس در آموزش زیست عفیفانه به خانواده ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

مشارکت آستان قدس در آموزش زیست عفیفانه به خانواده ها - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، انسیه خزعلی در بازدید از کلینیک روانشناسی آمین استان قم گفت: آموزش های زیست عفیفانه باید در دوران تحصیل آغاز شود.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، صبح امروز در بازدید از کلینیک روانشناسی آمین قم که در زمینه آسیب های دختران فعالیت می کند، بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع زیست عفیفانه و اقدامات در این زمینه، تصمیم بر این شد که حتماً در این مرکز حضور پیدا کنیم، این موضوع امروز مسیله جدی کشور است.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه آموزش های زیست عفیفانه باید در دوران تحصیل و از آموزش و پرورش آغاز شود، گفت: علاوه بر درمان باید در بخش پیشگیری نیز فعالیت و تمرکز بیشتری داشته باشیم. معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در این زمینه حمایت های لازم را انجام می دهد.

وی افزود: هم چنین باید در حوزه تربیت مربی کافی اقدامات موثرتری انجام شود، که در این راستا با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری و آستان قدس رضوی مربیانی برای فعالیت در حوزه آموزش خانواده ها و زیست عفیفانه تربیت شده است.

خزعلی با بیان اینکه سندهای مختلفی برای این امر در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری آماده و نهایی شده است، گفت: به دلیل فراگیر بودن امروزه این معضل در کشور نیاز به اقدامات بیشتر و موثرتری وجود دارد.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه با عنایت به اینکه بخش عمده بیماری از فضای مجازی سرایت می کند، بر آموزش در این فضا تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت آستان قدس در آموزش زیست عفیفانه به خانواده ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت آستان قدس در آموزش زیست عفیفانه به خانواده ها – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.