معاون استاندار: شاهد حضور چشمگیر مردم سیستان و بلوچستان در پای صندوق‌های اخذ رای هستیم

معاون استاندار: شاهد حضور چشمگیر مردم سیستان و بلوچستان در پای صندوق‌های اخذ رای هستیم

بهار جاودانه/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تدابیر لازم برای دسترسی تمام افراد جامعه برای رای دهی توسط ستاد انتخابات استان انجام شده و طبق آخرین گزارشات در مناطق سخت گذر، روستایی و مناطق شهری شاهد حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های اخذ رای هستیم.

رضا شریفی در بازدید از شعب اخذ رای در زاهدان اظهار کرد: یک‌هزار و ۸۳۰ شعبه اخذ رای در سیستان و بلوچستان پیش‌بینی شده که ۹۴۷ شعبه سیار و ۸۸۳ شعبه ثابت است.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از شعب ما در استان سیستان و بلوچستان شعب سیار روستایی است، افزود: تدابیر لازم برای ایجاد یک روز خاطره انگیز در این استان انجام شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۴۵ هزار نفر از عوامل هیات اجرایی، نظارت، بازرسی و نیروهای حوزه امنیتی، تامین امنیت برگزاری انتخابات را به عهده دارند.

وی با اشاره به جوانی جمعیت سیستان و بلوچستان افزود: حدود ۲۰۰ هزار نفر رای اولی داریم که این موضوع یک امتیاز ویژه و مختص استان است و تا این لحظه از رای گیری، حضور رای اولی‌ها چشمگیر بوده است.

شریفی بیان کرد: اتاق رصد برای تمام شهرستان‌های سیستان و بلوچستان در ستاد انتخابات استان تشکیل شده که آخرین وضعیت فرآیند انتخابات، کمبودها و مشکلات و به هر شکلی خلل احتمالی در برقراری ارتباط، به مسوولان ستاد اطلاع رسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تدابیر لازم اندیشیده می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: انسجام بسیار خوبی بین دستگاه‌های اجرایی و نظارت وجود دارد و جلسات لازم از شمال تا جنوب استان با حضور هیات اجرا و نظارت، نخبگان مذهبی، قومی و علمی برگزار شده که این انسجام سبب ایجاد یک نشاط خوب سیاسی شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان به همکاری بین مردم و مسوولان اشاره کرد و گفت: جلسات بسیار خوبی توسط طوایف در راستای برگزاری انتخابات پرشور برگزار شد که جا دارد از ریش سفیدان، روسای طوایف، بزرگان، علما و اصحاب تریبون تشکر کنیم.

وی با اشاره به قدرشناسی مردم سیستان و بلوچستان نسبت به رئیس جمهور شهید و همراهانشان و همه شهدای والامقام افزود: این حضور وظیفه مسوولان را سنگین می‌کند.

شریفی بیان کرد: امروز با حضور شکوهمند مردم در پای صندوق‌های رای شاهد آغاز کار هستیم، بنابراین فرآیند توسعه سیستان و بلوچستان باید شتاب بیشتری بگیرد.

وی با تاکید بر سلامت انتخابات افزود: در چند ماه گذشته در انتخابات مجلس در سیستان و بلوچستان نیز شاهد سلامت انتخابات بودیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در راستای تقویت نظارت بر عوامل اجرایی تمهیدات لازم اندیشیده شده و بر اساس قانون ما فرآیندهای لازم را پیش‌بینی و اجرا می‌کنیم.

وی تصریح کرد: علاوه بر اعلام شماره تماس ها از مبادی رسمی؛ شماره سه رقمی ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی دولت در استان برای دریافت گزارشات، تخلفات، پیشنهادات و انتقادات آماده پاسخگویی به شهروندان عزیز است.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون استاندار: شاهد حضور چشمگیر مردم سیستان و بلوچستان در پای صندوق‌های اخذ رای هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون استاندار: شاهد حضور چشمگیر مردم سیستان و بلوچستان در پای صندوق‌های اخذ رای هستیم"، کلیک کنید.