مگر می شود تنها یک توپ برای بازی لیگ برتری باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

مگر می شود تنها یک توپ برای بازی لیگ برتری باشد - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، رضا عنایتی سه شنبه شب در نشست خبری پس از تساوی خارج از خانه تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: فکر می کنم اگر درباره بازی صحبت نکنیم خیلی بهتر است. ما یک گل بسیار خوب زدیم اما متاسفانه روی نقطه ضعفمان، 2 گل دریافت کردیم، البته تمام بازی را در اختیار داشتیم ولی از شیوه امتیازگیری فولاد تعجب کردم.

وی ادامه داد: سال هاست که تیم های خوزستانی را می شناسم و اینجا خاطرات خوبی با آنها دارم ولی اتفاقاتی که در بازی با فولاد افتاد را نپسندیدم. من در مصاحبه ام یک سری حرف زده بودم و دوستان قطع کرده بودند و یک سری از جاهای صحبت های بنده را گذاشته بودند. من گفتم که برخی مواقع باخت لذت بخش است زیرا در زمین تمام تلاش خود را انجام دادی و با خیال راحت به خانه می روی. نیمه دوم با یک توپ بازی می کردیم! مگر می شود؟ عجیب و غریب بود. فولاد این همه امکانات دارد. هر 2 تیم استرس داشتند اما بازی باید جوانمردانه باشد و هر کسی قدرتش بیشتر باشد ببرد، در ضمن اینکه نمی توان شانس را از فوتبال جدا کرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: از بعضی همکارانم می خواهم درباره شرافت صحبت نکنند و بعد یکسری کارهای دیگر انجام دهند. گردنمان را کج نکنیم جلوی دوربین بعد بازیکن در زمین نگذاریم. از فوتبال لذت ببرید به قرآن همش این جوری نیست.

وی بیان کرد: اول بازی کمک من را با مشت زدند و نمی توان گفت این برنامه نبود. این طور نمی شود و بعد این طور می شود که دقیقه 97 توپ وارد گل می شود. تیم هایی امثال فولاد و پیکان نهایتاً یک سال در لیگ یک بمانند اما شرافت خود را از دست نمی دهند. همکارانی که جلوی دوربین گردنتان کج است و از شرافت حرف می زنید، خواهش می کنم درباره آنچه حرف می زنید، آن را داشته باشید.

عنایتی گفت: ما حرف می زنیم و بقیه متوجه می شوند و حساب کار دست شان می آید و ان شاءالله دوستان مسیول این موارد را هم پیگیری کنند تا حقی ضایع نشود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مگر می شود تنها یک توپ برای بازی لیگ برتری باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مگر می شود تنها یک توپ برای بازی لیگ برتری باشد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.