نام گذاری ورودی شهر اصفهان به نام سردار شهید زاهدی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

نام گذاری ورودی شهر اصفهان به نام سردار شهید زاهدی - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، مجید نادرالاصلی صبح یکشنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: سردار شهید زاهدی از سال ها پیش منتظر شهادت بود. او هیچ وقت نخواست دیده شود و در گمنامی به شهادت رسید.

وی افزود: بهترین محلی که به نظر می رسید می تواند یاد و خاطره شهادت شهید القدس را زنده نگه دارد با تصویب شورای اسلامی شهر به نام این شهید بزرگوار نام گذاری شد که اتفاقی بی نظیر است.

نادرالاصلی تصریح کرد: این نام گذاری با رعایت همه جوانب و ملاحظات و هماهنگی های میان دو شهرستان اصفهان و شاهین شهر صورت گرفت، ورودی شهر اصفهان که بسیار در دیده شدن موثر است به نام این شهید نام گذاری شد و این کمترین اقدام ما در زنده نگه داشتن یاد او است.

برادر شهید زاهدی نیز در صحن شورا با اشاره به مظلومیت آن شهید اظهار کرد: از زحمات شهرداری اصفهان در برگزاری مراسم های تشییع و تدفین و یادبودها در هفته های اخیر تقدیر و تشکر می کنیم.

در این جلسه تابلویی از تصویر سردار شهید زاهدی در کنار رهبر معظم انقلاب به همت شورای اسلامی شهر تهیه و به خانواده این شهید بزرگوار هدیه شد.

همچنین پرچم متبرک گنبد امام رضا (ع) از طرف آستان قدس رضوی به خانواده شهید زاهدی تقدیم شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نام گذاری ورودی شهر اصفهان به نام سردار شهید زاهدی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نام گذاری ورودی شهر اصفهان به نام سردار شهید زاهدی – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.