ناکامی یک ملی پوش در تیم جدید؛ خرید پراشتباه!

ناکامی یک ملی پوش در تیم جدید؛ خرید پراشتباه!

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ علی قلی زاده وینگر تیم ملی فوتبال ایران تابستان سال گذشته با قراردادی به ارزش 8/ 1 میلیون یورو راهی لخ پوزنان لهستان شد تا تبدیل به گران ترین خرید تاریخ لیگ این کشور شود.

به گزارش بهار جاودانه، مصدومیت های متوالی باعث شد تا این بازیکن نتواند از ابتدا در ترکیب لخ پوزنان قرار گیرد. سایت «sport» لهستان در این خصوص نوشت: پراشتباه ترین تصمیم باشگاه لخ پوزنان خرید این بازیکن گران قیمت بود. مثل این می ماند پول خود را هدر داده باشند. مدیران لخ پوزنان از مصدومیت این بازیکن آگاه بودند اما با این حال باز تصمیم به جذب او گرفتند. قلی زاده پس از ریکاوری در مجموع 10 بازی، 630 دقیقه برای لخ پوزنان به میدان رفت اما موفق نبود و عملکرد خوبی نداشت.

این بازیکن با عملکرد خود نشان داد که لخ پوزنان در نقل و انتقالات شکست خورده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناکامی یک ملی پوش در تیم جدید؛ خرید پراشتباه!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناکامی یک ملی پوش در تیم جدید؛ خرید پراشتباه!"، کلیک کنید.