نحوه خرید لاستیک دولتی اعلام شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

نحوه خرید لاستیک دولتی اعلام شد - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، سودابه فرقانی معاون دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار کرد: تایر حساسیت ویژه ای در حمل و نقل دارد از این رو تولید و توزیع آن با حساسیت رصد می شود.

وی افزود: سال گذشته در خصوص تایرهای پرمصرف قواعدی از جمله استعلام از هویت، سند و مالک خودرو وضع شد تا تایر به دست مصرف کننده واقعی برسد و سودجویی انجام نشود.

فرقانی بیان کرد: هر متقاضی 4 حلقه تایر می توانست دریافت کند اما نگرانی از افشاء اطلاعات ما را بر آن داشت در داشبورد سامانه تخصیص و توزیع کالا متقاضی اطلاعات را ثبت کند و با کد پیش ثبت نام و مراجعه حضوری به فروشنده بتواند درخواست خود را دریافت کند.

معاون دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت درباره مسایل و مشکلات سامانه گفت: الزامی برای ثبت و استفاده از سامانه کالا نیست بلکه می توان به فروشنده مراجعه و با دادن اطلاعات به فروشنده تایر درخواست کرد اما با توجه به دستورالعمل ابلاغی به محض اینکه قیمت حاشیه بازار با قیمت اصلی یکسان شود این سامانه و ثبت استعلام ها ضروری است.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از سوداگری، سامانه راه اندازی شده که در صورت اصلاح قیمتها دیگر اجباری به این سامانه نخواهد بود.

فرقانی در پاسخ به استعلام های برخط در سامانه و ایرادهای متقاضیان عنوان کرد: امیدواریم با توجه به وضعیت تایر و قیمت گذاری ها این کالا سامان یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نحوه خرید لاستیک دولتی اعلام شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نحوه خرید لاستیک دولتی اعلام شد – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.