نخستین شماره فصلنامه «روابط عمومی‌های ایران» منتشر شد

نخستین شماره فصلنامه «روابط عمومی‌های ایران» منتشر شد

نخستین شماره فصلنامه تخصصی «روابط عمومی‌های ایران» با محوریت الزام‌ها و چالش‌های روابط عمومی‌های دولتی منتشر ‌شد.

به گزارش بهار جاودانه، رویکرد این فصلنامه با صاحب امتیازی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت و مدیر مسئولی سپهر خلجی، به اشتراک‌گذاری و ترویج پژوهش‌ها، دانش و تجربه‌ها، روندها و رویه‌های روابط عمومی‌های اثربخش و تجربه‌نگاری و مستندسازی منظم و فراگیر فعالیت‌ها، تلاش‌ها و رویدادهای علمی و آموزشی حوزه روابط‌عمومی‌های دولتی است.

علاوه بر آن انعکاس دیدگاه‌ها و تجارب صاحب نظران و پژوهشگران و کارشناسان روابط عمومی در موضوعات مرتبط با نظام مسائل ارتباطی روابط عمومی‌ها از دیگر اهداف انتشار این فصلنامه است.

از جمله عناوین فصلنامه،کارآمدسازی روابط‌عمومی دولتی و ملاحظات اخلاقی در رسانه‌های اجتماعی، نظام مسائل اطلاع رسانی دولت، فلسفه روابط‌عمومی دولتی، روابط عمومی دولتی؛ ضرورت‌های وجودی و الزام‌های عملی،‌ گفتگوی اختصاصی و میزگرد با حضور صاحبنظران و مدیران روابط‌عمومی است.

انتهای  پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین شماره فصلنامه «روابط عمومی‌های ایران» منتشر شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین شماره فصلنامه «روابط عمومی‌های ایران» منتشر شد"، کلیک کنید.