نیمار: می خواهم قوی برگردم

نیمار: می خواهم قوی برگردم

آفتاب نیوز :

نیمار مدتها است که برای الهلال به خاطر آسیب دیده گی به میدان نرفته است و کل فصل را از دست داد.

این بازیکن برزیلی پیامی را برای هواداران الهلال منتشر کرد و نوشت: بیشتر وقتم را صرف ریکاوری و بازگشت قوی می کنم.می خواهم هواداران الهلال را خوشحال کنم.

نیمار خرید بزرگ و گران قیمت الهلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی بود. این فوق ستاره برزیلی بعد از 6 سال حضور در پاری سن  ژرمن تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و در تابستان سال قبل با قراردادی دو ساله به الهلال پیوست.

اما نیمار در الهلال روزهای خوبی را تجربه نکرد. او تنها بعد از چند بازی مصدوم شد و تا پایان فصل نمی تواند برای الهلال به میدان رود.

الهلال باوجود آن که نیمار را در همان ابتدای فصل از دست داد اما نتایج خیره کننده ای کسب کرده است تا جایی که در 21 بازی خود در لیگ عربستان 19 پیروزی را کسب کرده و با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار دارد. آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا هم با اقتدار راهی یک چهارم نهایی شده اند و بخت اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آیند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیمار: می خواهم قوی برگردم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیمار: می خواهم قوی برگردم"، کلیک کنید.