هدف «رویداد صدرا» کشف استعداد ها و بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه است

دوکانه ای فرد:

هدف «رویداد صدرا» کشف استعداد ها و بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن عنوان کرد: «رویداد صدرا» با هدف آشنایی دانشجویان با فرصت های شغلی، کشف استعداد ها و بهبود ارتباط بین صنعت و دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، دومین «رویداد صدرا» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با حضور شرکت های مستقر در مرکز رشد واحد های فناور، اعضای هییت رییسه و جمعی از دانشجویان از امروز در ساختمان مرکز رشد دانشگاه کار خود را آغاز کرده و تا فردا ادامه خواهد داشت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در آیین گشایش «رویداد صدرا» گفت:
این رویداد با هدف آشنایی دانشجویان با فرصت های شغلی، کشف استعداد ها و بهبود ارتباط بین صنعت و دانشگاه برگزار می شود.

فریده دوکانه ا ی فرد افزود: در سال های اخیر دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد نقطه اتصالی بین دانشگاه و صنعت با ایجاد طرح پویش که بستر حضور دانشجویان در  صنعت و فعالیت در محیط کار واقعی را فراهم می کند؛ نقش موثری در این مسیر ایفا می کند.

وی تبیین کرد: هدف کلی، هدایت دانشجویان به سمت مهارت آموزی است تا دانشجو آنچه در دانشگاه آموخته و ارتباطاتی که به شکل عملیاتی در عرصه صنعت و محیط کار فراهم می شود زمینه اشتغال آینده او را تضمین کند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی، تامین منابع انسانی برای صنعت است، البته این مسیله نباید بعد از اتمام تحصیلات رخ دهد، بلکه باید در جریان تحصیل دانشجو باشد.

دوکانه ای فرد مطرح کرد: رویداد صدرا فرصت مناسبی است تا صنایع با حضور در دانشگاه، نیروی کار موردنیاز را شناسایی و با کمک دانشگاه، آموزش های اختصاصی مورد نیاز شرکت خود را ارایه کنند و نیروی کار موردنیاز، مهارت لازم برای کار در شرکت متقاضی را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: از همه صنایع و شرکت های فعال در اینگونه رویداد ها می خواهیم در راستای تعمیق هرچه بیشترارتباط صنعت و دانشگاه و جامعه حضور فعال داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هدف «رویداد صدرا» کشف استعداد ها و بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هدف «رویداد صدرا» کشف استعداد ها و بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه است"، کلیک کنید.