هفته بیست و ششم لیگ برتر| شوک یک نیمه ای ذوب آهن به استقلال در آزادی

هفته بیست و ششم لیگ برتر| شوک یک نیمه ای ذوب آهن به استقلال در آزادی

استقلال نیمه اول دیدار با ذوب آهن را به حریف اصفهانی واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، تیم های استقلال و ذوب آهن در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان 45 دقیقه اول ذوب آهن یک بر صفر برنده شود.

داور: کوپال ناظمی

اخطار: ایمان سلیمی (استقلال)

گل: مجید علیاری (ذوب آهن)

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، صالح حردانی، محمد حسین مرادمند، روزبه چشمی، ایمان سلیمی (42- میلاد فخرالدینی)، مهرداد محمدی، زبیر نیک نفس، آرش رضاوند، ابوالفضل جلالی، جلال الدین ماشاریپوف و گوستاوو بلانکو.

ترکیب ذوب آهن: محسن فروزان، امیرحسین جدی، محمد قریشی، محمدجواد محمدی، کمال کامیابی نیا، گریگول چابرادزه، فریبرز گرامی، مجید علیاری، شایان مصلح، محمدحسین اسلامی و فردین یوسفی.

در حالی که استقلال بازی هجومی را در دستور کار داشت روی یک غفلت و تیزچنگی علیاری که همراه با توپ ربایی بود، ذوب آهن به گل برتری رسید. بعد از آن استقلال فشار زیادی آورد اما نتوانست گل خورده را جبران کند. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته بیست و ششم لیگ برتر| شوک یک نیمه ای ذوب آهن به استقلال در آزادی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته بیست و ششم لیگ برتر| شوک یک نیمه ای ذوب آهن به استقلال در آزادی"، کلیک کنید.