واکنش زاکانی به کارزار برکناری شهردار تهران: متن کارزار سراسر تهمت است

در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

واکنش زاکانی به کارزار برکناری شهردار تهران: متن کارزار سراسر تهمت است

شهردار تهران در واکنش به کارزار برکناری وی از شهرداری گفت: متن کارزار را خواندم، سراسر تهمت و غیرقانونی بود؛ تعجب می‌کنم این کارزار از کجا در می‌آید.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه؛ علیرضا زاکانی، شهردار تهران امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به کارزار برکناری شهردار تهران اظهار کرد: متن کارزار را خواندم سراسر تهمت و غیرقانونی بود، تعجب می کنم این کارزار از کجا در می آید.

وی افزود: محکم تر به کار خودم و خدمت به مردم ادامه می دهم.

شهردار تهران با بیان اینکه نصاب ویژه‌ای در احداث خطوط جدید مترو خواهیم داشت، اضافه کرد: طرح تکمیلی خطوط ۲-۴-۶-۷ مترو شروع شده است. خطوط ۸-۹-۱۰ مترو هم شروع شده است و پیمانکاران آن مشخص شدند. خط ۱۱ مترو هم به زودی اقدام خواهد شد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش زاکانی به کارزار برکناری شهردار تهران: متن کارزار سراسر تهمت است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش زاکانی به کارزار برکناری شهردار تهران: متن کارزار سراسر تهمت است"، کلیک کنید.