واکنش عبدالله ویسی به جریمه 2 میلیاردی سازمان لیگ

واکنش عبدالله ویسی به جریمه 2 میلیاردی سازمان لیگ

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی فولاد برابر تراکتور در هفته بیست وپنجم لیگ برتر، اظهار داشت: صحبت های ما مربیان فوتبال به گوش شما اصحاب رسانه بسیار آشناست. مسایل فوتبالی تکراری است یعنی بازی ها روزهای حساسی را طی می کند. ما باید تمرکز بالایی داشته باشیم. این سه امتیازها بسیار حساس و مهم است و البته نباختن مهم تر. ما با این شعار بازی می کنیم که اول، دوم و سوم این 3 امتیاز و بعد اگر نشد تک امتیاز را بگیریم که دوباره ما را در جدول نگه دارد و امیدوار به آینده باشیم.

وی در ادامه افزود: تیم فوتبال تراکتور گردن کلفت است و تراکتور همیشه تراکتور. ما اهمیت موضوع را می دانیم. با بچه ها صحبت کردیم و تمرکز خوبی برای این بازی داریم. امیدواریم با حضور تماشاگران مان که از آنها انتظار داریم، چون بازی های حساسی پیش رو داریم، به نتیجه موردنظر برسیم. کمک کردن فقط این نیست که روی سکو بنشینند و فریاد بزنند که فلان بازیکن را تعویض کنید! از تیم حمایت کنند حتی اگر بازیکنی و من مربی اشتباه کنیم تا در آینده شاد و خوشحال باشیم. البته دیگر باید برای ماندن دو تیم استان در لیگ خوشحال باشیم.

«فولاد یکی از سه تیم استان خوزستان است که احتمال می رود به لیگ دسته اول فوتبال سقوط کند. آیا نگران نیستید که به نفع یکی از تیم ها سوت های مشکوک می زنند یا گل های مشکوکی به ثمر می رسانند؟»، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال تصریح کرد: من آن روز حرفی زدم که به بعضی از رفقایم برخورد و شنیدم که کمیته انضباطی مرا 200 میلیون تومان (مبلغ دو میلیارد تومان درست است) جریمه کرد. من گفتم شما بازی ها را رصد کنید. خب اصلاً رصد نکنید و 100 میلیون دیگر مرا جریمه کنید. مگر چه گفتم که مرا جریمه کردید؟!

ویسی ادامه داد: در همین بازی فولاد – تراکتور و دیگر بازی ها کمیته اخلاق و کمیته ضددوپینگ سر بازی ها حاضر شوند. هر کاری کنید بازی های باقیمانده لیگ حساس است. این حرف را گواردیولا، مورینیو و آنچلوتی هم می گویند. من هنوز به کمیته انضباطی نرفتم، اما حکم مرا صادر کردند.

وی در پاسخ به اینکه آیا صدور حکم کمیته انضباطی بدون حضورش در این مرجع قضایی مشکوک نیست، گفت: چه بگویم؟ دیگر نمی دانم!

سرمربی فولاد خطاب به خبرنگاری که دلیل جریمه دو میلیارد تومانی ویسی را خوش نیامدن حرف های وی به مذاق بعضی مربیان می دانست، تصریح کرد: خب چرا؟ می گویند وقتی چوب را بردارید، دزد فرار می کند. خود من سال گذشته در همین ایام با آقای ربیعی تماس گرفتم و بابت برد مقابل مس کرمان به او تبریک گفتم. گفتم مرسی که جوانمردانه بازی کردید.

وی ادامه داد: امسال هم به موقع تماس می گیرم و از او تشکر می کنم که جوانمردانه بازی کرده است. چرا باید حرف های من باعث ناراحتی برخی مربیان شود؟! مگر گفتم آنها از من دزدی کردند؟ من گفتم رصد کنید. باز هم می گویم رصد کنید.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش عبدالله ویسی به جریمه 2 میلیاردی سازمان لیگ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش عبدالله ویسی به جریمه 2 میلیاردی سازمان لیگ"، کلیک کنید.