واکنش معاون دبیرکل حزب الله لبنان به آزادی 4 اسیر صهیونیست

واکنش معاون دبیرکل حزب الله لبنان به آزادی 4 اسیر صهیونیست

معاون دبیرکل حزب الله لبنان درباره عملیات ارتش اشغالگر برای آزادی چهار اسیر صهیونیست از اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه اظهار نظر کرد.

به گزارش بهار جاودانه، «نعیم قاسم»، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی طی مراسمی گفت: «فداکاری مجاهدان فلسطینی از فاصله صفر و جانفشانی مبارزان با استفاده از ابزارهای رزمی خود از فاصله نزدیک حاکی از شجاعت، سربلندی، تداوم، استواری و مقابله است. چنین شهدا و مجاهدانی جز یاور و پشتیبان ملت نیستند.»

نعیم قاسم افزود: «ارتش اسراییل روز شنبه اعلام کرد که چهار تن از اسرای اشغالگران که نزد جنبش حماس بودند را آزاد کرده و سروصدای زیادی به راه انداخت که دستاوردی حاصل کرده اما نگفت برای رها کردن آنها از دست حماس بهایی پرداخت شده 120 هزار شهید مرد و زن از ملت فلسطین و نیز هزاران کشته و زخمی در میان اسراییلی ها.»

وی ادامه داد: «اگر از این حادثه صحبت کنیم باید بگوییم خفت بار است. از نظر ما این شکست وحشتناکی محسوب می شود که اسراییل نمی تواند برخی از اسیران خود را جز بعد از این جنایات وحشتناک و پس از کشتن جماعت خود و مجروح شدن هزاران سرباز اسراییلی آنها را آزاد کند. این چه دستاوردی است؟»

معاون دبیرکل حزب الله با تاکید بر اینکه ما همچنان بر این باوریم که این نبرد توسط مقاومت فلسطین پیروز خواهد شد، افزود: «دستاورد بزرگی از طوفان الاقصی حاصل شده آن این است که امروز کل جهان درباره مساله فلسطین صحبت می کند، برای مساله فلسطین تظاهرات می کند، مواضعی در حمایت از فلسطین مطرح می شود و در مقابل موجودیت صهیونیستی می ایستد و با آن مخالفت می کند.»

وی ادامه داد: «کشورهایی هستند که دیپلمات های خود را از رژیم اسراییل خارج کرده اند و بیش از 140 کشور در سازمان ملل حق فلسطین را به رسمیت شناخته اند و همه اینها قبل از طوفان الاقصی وجود نداشت.»

این رهبر مقاومت لبنان در پایان سخنان خود با اشاره به آیه «اِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذینَ آمَنُوا فِی الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَیَوْمَ یَقُومُ الْاَشْهَادُ» گفت: «چنین وحشی های اسراییلی در کنار دولت آمریکا که از آنها حمایت می کند، هر چقدر هم که طول بکشد پیروزی برای آنها حاصل نخواهد شد بلکه پیروزی از آن مومنان است.»

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش معاون دبیرکل حزب الله لبنان به آزادی 4 اسیر صهیونیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش معاون دبیرکل حزب الله لبنان به آزادی 4 اسیر صهیونیست"، کلیک کنید.