وجود بالگرد اختصاصی از نیازهای اصلی هلال احمر استان سمنان است

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه استان سمنان ،حجت الاسلام مرتضی مطیعی در دیدار با یعقوب سلیمانی دبیر کل سازمان هلال احمر ایران اسلامی به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه استان سمنان سالانه میزبان تردد میلیون ها مسافر است، ابراز داشت: از حیث تصادفات و سوانح جاده ای و امداد رسانی در شرایط نامساعد جوی می طلبد که تجهیزات هلال احمر بیشتر شود.

وی ضمن بیان اینکه مشکلات زیر ساختی هلال احمر استان سمنان باید رفع شود، افزود: حل این چالش ها خدمات دهی بیشتر به زایران حرم تا حرم را به همراه خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه وجود بالگرد امداد رسانی را در این خطه پهناور تسریع می بخشد، ابراز داشت: انتظار می رود در سازمان هلال احمر نسبت به اختصاص بالگرد تخصصی اقدام شود.

مطیعی ضمن بیان اینکه هلال احمر سازمان امدادرسان در عرصه های مختلف است، تصریح کرد: هلال احمر در سختی و فراز و نشیب ها کنار مردم قرار دارد که وجود بالگرد می تواند این نقش را برای هم استانی ها پر رنگ تر کند.

وی افزود: با توجه به گستردگی استان سمنان می طلبد تا تجهیزات مناسب تری نیز برای امداد رسانی در اختیار هلال احمر استان قرار گیرد لذا این مطالبه مورد انتظار مردم از مسیولان ارشد هلال احمر است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وجود بالگرد اختصاصی از نیازهای اصلی هلال احمر استان سمنان است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وجود بالگرد اختصاصی از نیازهای اصلی هلال احمر استان سمنان است"، کلیک کنید.