وجود 50 گروه جهادی در شهرستان رودان

وجود 50 گروه جهادی در شهرستان رودان

به گزارش بهار جاودانه، «سرهنگ محمد سالاری»، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان گفت: اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی است و جا دارد از تلاش های بی وقفه و خالصانه جهادگران بسیجی، مخلص و همیشه در صحنه به خصوص تلاش و مجاهدت های جهادگران همیشه در صحنه شهرستان رودان که در عرصه های مختلف سازندگی و در راستای خدمات رسانی قدم ها و زحمات فراوانی در رفع محرومیت برمی دارند، صمیمانه قدردانی کنم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان با بیان اینکه 50 گروه جهادی در این شهرستان فعالیت دارند، ادامه داد: از سال گذشته تا کنون اعطای 140 وام اشتغال آفرینی جهت اشتغال و رفع سایه محرومیت، گروه جهادی پزشکی و بیش از 5000 متر (5 کیلومتر) در شهرستان لوله گذاری جهت رفع کم آبی انجام شده است.

وی گفت: گروه های جهادی این شهرستان در شاگردی در مکتب شهید سلیمانی و سرلوحه قراردادن بیانیه گام دوم انقلاب، در خدمت به جامعه و مناطق محروم در همه زمینه های پیش گام هستند چرا که یکی از ماموریت های مهم بسیج سازندگی اجرای پروژه های عام المنفعه است.

سالاری خاطرنشان کرد: بسیج افتخار این را دارد که با برنامه ریزی دقیق و صحیح در زمینه های مختلف در کشور میدان دار بوده و در هر مشکل و بحرانی به وجود آمده از گروه های نخست جهت کمک به مردم در مناطق حادثه دیده حضور فعال داشته است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وجود 50 گروه جهادی در شهرستان رودان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وجود 50 گروه جهادی در شهرستان رودان"، کلیک کنید.