وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: عملیات زمینی در غزه پیچیده ترین عملیات در تاریخ جنگ است

یوآو گالانت شامگاه دوشنبه در نشست خبری عملیات زمینی در نوار غزه را پیچیده ترین عملیات در تاریخ جنگ توصیف کرد.

به گزارش بهار جاودانه، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در این نشست با اشاره به جنگ غزه گفت عملیات نظامی ارتش تا چند ماه دیگر در نوار غزه جهت فراهم کردن شرایط برای آزادی اسرا ادامه خواهد داشت.

به نقل از اسکای نیوز، گالانت اعتراف کرد سربازان ارتش درگیر عملیات زمینی هستند که پیچیده ترین عملیات در تاریخ جنگ است.

وی در این نشست خبری مدعی شد: گردان خان یونس وابسته به حماس در آستانه فروپاشی است. 18 تیپ حماس منهدم شد و نیمی از تروریست های حماس کشته یا زخمی شدند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون بیان جزییات ادعا کرد نیروهایش به برخی از مواد اطلاعاتی حساس و به کارخانه مهمات و موشک حماس دست پیدا کردند.

گالانت که ارتش رژیم متبوعش در جنگ غزه با شرایط دشواری روبرو است، مدعی شد: حماس فقط زبان زور را می فهمد و رهبران آن در حال حاضر شرایط سختی را در مخفیگاه های خود می گذرانند.

وی افزود: عملیات زمینی تنها راه «تسلیم» حماس است. یحیی السنوار جنگ را مدیریت نمی کند، بر نیروها نظارت نمی کند و به فکر بقای خود است. ارتش در زیر و روی زمین در تعقیب اوست.

این وزیر صهیونیستی گفت: ما خواهان واقعیتی نیستیم که در آن حماس نوار غزه را اداره کند.

وی با بیان اینکه در مورد اداره و کنترل غزه پس از «نابودی» حماس در حال گفتگو هستیم، مدعی شد: ما در نهایت تمامی مراکز حماس در غزه را نابود می کنیم و پس از جنگ، دیگر حماسی وجود نخواهد داشت.

گالانت در ارتباط با درگیری ها در شمال فلسطین اشغالی با حزب الله لبنان هم تصریح کرد: در جبهه لبنان نیز اولویت ما توافق سیاسی است اما اگر راه سیاسی به بن بست برسد، قطعا از نیروی نظامی استفاده خواهیم کرد.

گالانت مدعی شد: اگر جنگ در جبهه لبنان آغاز شود، هزینه های سختی برای اسراییل به همراه خواهد داشت اما برای لبنان و حزب الله سخت تر خواهد بود.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: عملیات زمینی در غزه پیچیده ترین عملیات در تاریخ جنگ است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: عملیات زمینی در غزه پیچیده ترین عملیات در تاریخ جنگ است"، کلیک کنید.