وکیل پرسپولیس:مسیولیت سپاهان در ماجرای پیرمرد تماشاگر چه شد؟

وکیل پرسپولیس:مسیولیت سپاهان در ماجرای پیرمرد تماشاگر چه شد؟

آفتاب نیوز :

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی اعلام کرد دیدار رفت و برگشت دو تیم در فصل آینده لیگ برتر صرفاً با حضور بانوان به عنوان تماشاگر برگزار می شود و دو تیم به دلیل تخلفات تماشاگران خود نیز مبلغ 200 میلیون تومان جریمه شدند.

هومن هدایتی وکیل باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار داشت: در این حکم تناسب بین جرایم نقدی رعایت نشده است. طبق قانون باشگاه ها نسبت به تماشاگران خود، مسیولیت تضامنی دارند. در خصوص آن پیرمرد تماشاگرنما مسیولیت باشگاه سپاهان کجا رفت؟ هرچند باشگاه پرسپولیس در مراجع قضایی از این فرد شکایت کرده، ولی چرا وقتی یک هوادار نارنجک پرتاب می کند باشگاه را جریمه می کنند، اما در این مورد حکمی برای باشگاه سپاهان صادر نشده است؟

وی ادامه داد: هییت مدیره و باشگاه پرسپولیس نسبت به مسیولیت های اخلاقی و فرهنگی در ورزشگاه ها خودش را مسیول می داند و حاضر است در این زمینه با تمام نهاد های فرهنگی برای بهبود جو ورزشگاه ها همکاری کند. از اینکه کمیته انضباطی در رای خود خلاقیت جدیدی به خرج داده و بخش های دیگر محرومیت را اعمال کرده استقبال می کنیم. البته نه فقط در این رای، از هر رایی که از فضای پول سازی متمایز باشد استقبال می کنیم. همانطور که در ماده 28 جرایم مختلفی برای تخلفات پیش بینی شده، اما ما تاکنون فقط به جرایم مالی توجه می کردیم.

وکیل پرسپولیس گفت: اعتقاد داریم شعار های معدود هواداران محصول تحریک شدن توسط بازیکن تیم حریف بود که چند روز قبل از بازی متنی را در فضای مجازی منتشر کرد؛ خصوصاً تحت تاثیر سنگ پرانی و رفتار های هواداران سپاهان علیه بانوان پرسپولیسی این اتفاق در ورزشگاه افتاد. هرچند جایگاه بانوان پرسپولیسی هم مناسب انتخاب نشده بود و هواداران بانوی ما نباید در نزدیکی هواداران تیم رقیب باشند. نسبت به محرومیت هواداران آقای خودمان در بازی های فصل و همچنین محرومیت لیدر ها و عدم تناسب در جرایم مالی معترض هستیم. در این خصوص البته مدیرعامل باشگاه و معاون حقوقی تصمیم گیری خواهد کرد تا به رای صادره اعتراض کنیم یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وکیل پرسپولیس:مسیولیت سپاهان در ماجرای پیرمرد تماشاگر چه شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وکیل پرسپولیس:مسیولیت سپاهان در ماجرای پیرمرد تماشاگر چه شد؟"، کلیک کنید.