پاسداری از دستاورد های نظام با حضور حداکثری در انتخابات

پاسداری از دستاورد های نظام با حضور حداکثری در انتخابات

مسیول ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: آحاد مردم ایران اسلامی به این نتیجه رسیدند که از دستاورد ها نظام پاسداری کنند و حضور در انتخابات پیش رو را یکی از مصادیق این هدف می دانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، صادق شاهوارپور، مسیول ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان در نشست هم اندیشی پیرامون مشارکت در انتخابات که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از برنامه های دشمنان که با هدف ایجاد فاصله بین مردم، مسیولان و کاهش میزان مشارکت در انتخابات از ابتدای سال آغاز شده این است که در ذهن مردم القاء کنند مردم هیچ نقشی در رقم زدن به سرنوشت کشور ندارند.

وی با اشاره اجمالی به تاریخ انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: برخلاف شایعه پراکنی دشمن باید گفت از همان ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام(ره) تاکید فراوانی به فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور مختلف کشور داشتند به طوری که اصل نظام و قانون اساسی را به رای گذاشتن که با اکثریت مطلق، مردم رای مثبت دادند.

مسیول ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان  افزود: در حوزه های مختلف همانند سازندگی، محرومیت زدایی، بهداشتی، سیاسی، اجتماعی و… در طول دوران انقلاب نقش مردم بی بدیل بوده و به جریت می توان اذعان کرد که هرکجا مردم حضور داشتند گروه های مختلف گشوده و مشکل به راحتی برطرف و در مواردی همین حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف بسیاری از توطیه دشمنان را خنثی کرده است.

شاهوارپور با اشاره به اصل 44 قانون اساسی اضافه کرد: یکی از مواردی که در این اصل آمده تاکید بر خصوصی سازی و واگذاری امور به مردم بوده و همین موضوع ثابت می کند برخلاف ادعای دشمنان در نظام جمهوری اسلامی به مشارکت مردم در اجرای امور و سرنوشت کشور بها داده شده است. آحاد مردم ایران اسلامی به این نتیجه رسیدند که انقلاب اسلامی متعلق به مردم بوده؛ بنابراین با همه توان سعی می کنند از دستاورد ها نظام پاسداری کنند و حضور در انتخابات پیش رو را یکی از مصادیق این هدف می دانند.

وی درباره با اهمیت انتخاب صحیح بیان کرد: همه قوانین موجود و منشا و سرنخ وضع قوانین به مجلس منتهی می شود و مجلس ضعیف نمی تواند مسایل و مشکلات مردم و کشور را حل کند؛ بنابراین باید در انتخاب اصلح دقت کرد تا نماینده ای در تراز انقلاب اسلامی انتخاب شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسداری از دستاورد های نظام با حضور حداکثری در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسداری از دستاورد های نظام با حضور حداکثری در انتخابات"، کلیک کنید.