پایان تردد لندکروز 200 میلیاردی

پایان تردد لندکروز 200 میلیاردی

به گزارش بهار جاودانه، سردار علی اکبر جاویدان از شناسایی و توقیف خودروی لندکروز قاچاق به ارزش 200 میلیارد ریال در استان خبر داد.

ایلنا در خبری نوشت: سردار “جاویدان”، فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اعلام این خبر بیان داشت:ماموران یگان امداد شهرستان بندر عباس حین گشت زنی در خیابان ترمینال به یک دستگاه خودرو سواری لندکزوز مشکی رنگ که در حال تردد بوده مشکوک و به راننده دستور توقف دادند.

وی افزود: ماموران پلیس ضمن هماهنگی قضایی خودروی مذکور را متوقف و با بررسی اسناد و مدارک متوجه شدند که خودرو فاقد مدارک گمرکی است و به صورت قاچاق در حال تردد است.

به گزارش خبرگزاری پلیس، این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این خودرو را 200 میلیارد ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر و برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار “جاویدان” از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز از جمله قاچاق توسط افراد سود جو و فرصت طلب، موضوع را از طریق سامانه 110 به اطلاع پلیس رسانده تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی و مناسب صورت گیرد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان تردد لندکروز 200 میلیاردی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان تردد لندکروز 200 میلیاردی"، کلیک کنید.