پذیرش 110 مقاله در همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم»

کهراریان اعلام کرد؛

پذیرش 110 مقاله در همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم»

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از پذیرش 110 مقاله در همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم» خبر داد.

به گزارش خبرنگار علم و فناوری بهار جاودانه، نخستین همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم» به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با مشارکت نیروی انتظامی در تالار انتظار این دانشگاه برگزار شد.

در این همایش سردار محمد قصری معاون علوم تحقیقات و فناوری فراجا، محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه، نادر نوروزی شهردار کرمانشاه، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، افشین غنی زاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، روسای واحد های دانشگاهی، اعضای هییت رییسه و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، محققان، پژوهشگران، نمایندگان و مسیولان ادارات، نهاد ها و ارگان های مختلف استان کرمانشاه، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه حضور داشتند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه هم گزارشی از نحوه برگزاری همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم» ارایه کرد و توضیح داد: این همایش در چهار محور و 26 زیرمحور برگزار شد و در ادامه مجوز isc را نیز گرفت، از زمان آغاز به کار دبیرخانه همایش حجم وسیعی از مقالات به این دبیرخانه ارسال و در نهایت 110 مقاله پذیرفته و پس از بررسی های لازم 14 مقاله به عنوان سخنرانی در نظر گرفته شد.

مرتضی کهراریان عنوان کرد: در کنار برگزاری همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم»، نمایشگاهی با 14 غرفه در نظر گرفته شد که با دعوت از دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه 10 جلسه تخصصی مجزا و گروهی برگزار کردیم که نتیجه آن براساس اولویت های دستگاه های اجایی استان کرمانشاه راه اندازی این 14 غرفه است که شهرداری، بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دادگستری، ورزش و جوانان، مدیریت و برنامه ریزی، پلیس آگاهی، پلیس مواد مخدر، اداره کل زندان ها، پلیس راهور و دفتر اجتماعی استانداری کرمانشاه با ما مشارکت داشتند.

وی بیان کرد: در این غرفه ها ابتدا مهم ترین چالش های موجود به صورت ویژه معرفی شده و در مقابل راهکار های رفع این مشکلات توسط غرفه های دستگاه های کمک رسان معرفی می شود؛ از قبیل ورزش، فرهنگ و ارشاد، و سایر موارد و در نهایت یک غرفه ویژه پژوهش و فناوری.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم» به صورت تخصصی و با تشکیل پنل های ویژه در تالار علامه امینی و سالن دفاع دانشکده ادیبات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ادامه پیدا کرد و سخنرانان مقالات خود را با حضور داوران ارایه و به سوالات داوران همایش پاسخ دادند و در پایان این همایش نفرات و مقالات برتر معرفی خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پذیرش 110 مقاله در همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پذیرش 110 مقاله در همایش ملی «پیشران های سرکش اجتماعی، آسیب ها و جرایم»"، کلیک کنید.