پیروزی تیم هاکی ایران برابر تاجیکستان

پیروزی تیم هاکی ایران برابر تاجیکستان

تیم ملی هاکی مردان کشورمان در سومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان به مصاف تیم تاجیکستان رفت و با 37 گل این تیم را شکست داد.

به گزارش بهار جاودانه، تیم ملی هاکی کشورمان در سومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا با نتیجه 37 بر صفر تیم تاجیکستان را شکست داد و به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعد صعود کرد.
گل های تیم ایران را امیرمهدی میرزاخانی 15 گل، پیام لشگری و محمد یمانی هرکدام 5 گل، مهدی شاهرخی 4 گل، حمید نورانیان و سجاد ممی زاده و عارف حامدی هر کدام 2 گل و عارف محمدی و محمد اثنی اشری هرکدام یک گل به ثمر رساندند.

در این بازی محمد یمانی به عنوان بازیکن برتر انتخاب شد.

تیم ملی هاکی مردان کشورمان پیش از این در مرحله گروهی موفق به شکست تیم های تایلند و سنگاپور شده بود و امروز نیز با شکست تیم تاجیکستان به مرحله بعد صعود کرد.

دو تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در جام جهانی 2025 را کسب خواهند کرد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی تیم هاکی ایران برابر تاجیکستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی تیم هاکی ایران برابر تاجیکستان"، کلیک کنید.