پیش بینی قیمت دلار 18 اردیبهشت 1403 / دلار در تله معامله گران

پیش بینی قیمت دلار 18 اردیبهشت 1403 / دلار در تله معامله گران

به گزارش بهار جاودانه ،قیمت دلار روز دوشنبه نوسان محدود 50 تا 100 تومانی داشت و در کف کریدور ششم و پله نخست این کریدور نوسان داشت.

معامله گران ارز محتاط شدند

تجارت نیوز در بهار جاودانه نوشت:بررسی بازار ارز حاکی از کاهش تقاضاست و این موضوع، ناشی از احتیاط معامله گران برای خرید و فروش و امید به روند کاهشی قیمت ها در روزهای آینده است. معامله گران معتقدند بازار ارز همچنان با سیاست نهاد تصمیم گیر کنترل می شود و این روند رنج، بخشی از برنامه سیاست گذار برای بازار ارز است.

فعالان این بازار پیش بینی می کنند سیاست مدارها و بانک ها طبق روال معمول این مواقع، بکوشند با انتشار اخبار و برخی اقدامات، نزول فصلی بازار را به حساب خود بگذارند. بانک مرکزی با چند مرحله فروش و حراج سکه، اخبار سیاسی در خصوص مذاکرات برجام و خبر گشایش هایی نظیر آزادسازی دلارهای بلوکه شده، سرعت شیب نزولی دلار را در روزهای آینده بیشتر می کند.

تحلیلگران بازارهای مالی معتقدند با وجود اینکه نهاد سیاست گذار تلاش می کند قیمت دلار را در محدوده ای مشخص ثابت نگه دارد، اما تمایلی نیز به عقب نشینی های بزرگ و شارپی قیمت ندارد.

ارزهای مهم از رشد محدود قیمت دلار تبعیت کردند

قیمت درهم روز دوشنبه با افزایش 50 تومانی با رقم 16 هزار و 720 تومان معامله شد. تتر روی رقم 61 هزار و 800 تومانی ایستاد و 500 تومان رشد کرد.

قیمت پوند انگلیس با رشد هزار تومانی روی رقم 77 هزار تومان بسته شد. یورو با رقم 65 هزار و 900 تومانی بسته شد و رشد 700 تومانی پیدا کرد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز دوشنبه بیش از 150 تومان افزایش قیمت پیدا کردند. اسکناس دلار با رقم 44 هزار و 588 تومان و حواله دلار با رقم 41 هزار و 632 تومان عرضه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی قیمت دلار 18 اردیبهشت 1403 / دلار در تله معامله گران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی قیمت دلار 18 اردیبهشت 1403 / دلار در تله معامله گران"، کلیک کنید.