چرا حسن روح الامین با دیوانگاره میدان ولیعصر خداحافظی کرد؟

چرا حسن روح الامین با دیوانگاره میدان ولیعصر خداحافظی کرد؟

حسن روح الامین ـ هنرمند نقاش ـ با انتقاد از کیفیت برخی تصاویر که اخیرا بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش بسته است، اعلام کرد که تابلوی «مایده»، آخرین اثر از وی است که بر این دیوارنگاره عظیم نقش می بندد.

به گزارش بهار جاودانه، دوشنبه ـ 24 اردیبهشت ماه ـ جدیدترین اثرِ حسن روح الامین با عنوان «مایده» بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش بست.

روح الامین، نقاش و تصویرساز ایرانی متولد 1364 است که اغلب با آثار واقع گرایانه اش از وقایع اسلامی ـ شیعی، شناخته می شود؛ آثارِ این هنرمند، دارای بُن مایه های مذهبی است.

تابلوی مایده از این هنرمند، به عشق ساحت نورانی و ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) کشیده شده است.

حسن روح الامین در مطلبی که در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشته آورده است:

«دیوارنگاره میدان ولیعصر یکی از بزرگترین رسانه های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است. و در دهه 90 بزرگترین و موثرترین محصولات فرهنگی از این دیوارنگاره به سایر رسانه ها مخابره شده است. 

متاسفانه بعضا استفاده از کارهای ضعیف و اخیرا تصاویر ساخته شده با هوش مصنوعی موجب کم فروغ شدن تاثیر این رسانه باشکوه و اسراف این ظرفیت فرهنگی گردیده است….»

ادامه دارد 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا حسن روح الامین با دیوانگاره میدان ولیعصر خداحافظی کرد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا حسن روح الامین با دیوانگاره میدان ولیعصر خداحافظی کرد؟"، کلیک کنید.