چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت

چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت

باشگاه چلسی حاضر است در ازای دریافت 40 میلیون یورو، روملو لوکاکو را بفروشد.

به گزارش بهار جاودانه، روملو لوکاکو که به صورت قرضی در رم بازی می کند، ممکن است به زودی فوتبال اروپا را ترک کند و راهی عربستان شود. لوکاکو بعد از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان اروپا که با شکست اینتر مواجه شد زیر فشار زیادی بود و حتی مورد توهین نژادپرستانه هم قرار گرفت. با این حال او این فصل در رم عملکرد خوبی در این فصل داشت و در 46 بازی در تمام رقابت ها 20 گل به ثمر رسانده است.

چلسی که تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد  روی لوکاکو قیمت گذاشت. بر این اساس چلسی حاضر است روملو لوکاکو را در تابستان بفروشد. آبی ها  40 میلیون یورو روی این ستاره بلژیکی قیمت گذاشته اند.

به نظر می رسد که این بلژیکی سرانجام تابستان امسال تغییر باشگاه خواهد داد و از او به عنوان محتمل ترین گزینه برای ادامه دوران حرفه ای اش در عربستان یاد می شود. رودی گالتی، روزنامه نگار مشهور نقل و انتقالات نوشته است که چند تیم لیگ عربستان، لوکاکو را به عنوان یکی از اهداف اصلی پنجره نقل و انتقالات آتی معرفی کرده اند.

به گفته این منبع، احتمال چنین توافقی بسیار زیاد است.

روملو لوکاکو قرار بود که بعد از آمدن پوچتینو به چلسی برگردد و دوباره در لیگ برتر انگلیس به میدان برود ولی پوچتینو تمایلی به خرید این بازیکن ندارد. رسانه های عربی و اروپایی فصل قبل از پیشنهاد 80 میلیون یورویی الهلال به لوکاکو خبر داده بودند. 

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چلسی روی لوکاکو قیمت گذاشت"، کلیک کنید.