کار به فروش قسطی لاستیک خودرو رسید / 4 حلقه تایر پراید 6 میلیون!

به گزارش بهار جاودانه، در این میان اتفاقات عجیب و غریبی در بازار لاستیک در حال رخ دادن است.

از اجاره لاستیک گرفته تا فروش قسطی تایر را در بازار شاهد هستیم.

روزگار خودرو نوشت:همچنین برخی افراد کار آج زدن دوباره لاستیک خودرو را انجام می دهند که بسیار خطرناک است.

به عنوان مثال 4 حلقه لاستیک چینی برای پراید حدود 6 میلیون تومان تمام می شود.

یک کارگر با حقوق 7.1 میلیون تومانی تقریبا باید کل پول خود را برای خرید 4 حلقه لاستیک بدهد.

کار به فروش قسطی لاستیک خودرو رسید / 4 حلقه تایر پراید 6 میلیون!
کار به فروش قسطی لاستیک خودرو رسید / 4 حلقه تایر پراید 6 میلیون!

در سال 1403 دریافت لاستیک دولتی با کمی تغییرات همراه بوده و برای دریافت آن شماره شاسی و شماره موتور هم مورد نیاز است. اما به طور کلی برای دریافت این محصول به مدارکی مانند برگ سبزخودرو، کارت ماشین و کارت ملی صاحب خودرو نیاز است. برای دریافت لاستیک دولتی می توانید به نشانی اینترنتی kala.ntsw.ir مراجعه کنید.

برای دریافت لاستیک دولتی از دو روش حضوری و اینترنتی می توانید استفاده کنید که در روش اینترنتی مجاز به ثبت نام 4 تایر و در روش حضوری می توانید 2 تایر دریافت کنید. البته لازم به ذکر است در این سامانه لاستیک هایی با سایز 14 به بالا عرضه می شود و برای دریافت لاستیک با سایز 13 بهتر است به نمایندگی هایی که لاستیک دولتی در آن عرضه می شود مراجعه نمایید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کار به فروش قسطی لاستیک خودرو رسید / 4 حلقه تایر پراید 6 میلیون!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کار به فروش قسطی لاستیک خودرو رسید / 4 حلقه تایر پراید 6 میلیون!"، کلیک کنید.